Fryzury ślubne rozpuszczone włosy – inspiracje z Pinteresta

Fryzury ślubne rozpuszczone włosy – inspiracje z Pinteresta

Fryzury ślubne rozpuszczone włosy – inspiracje z Pinteresta

Najgorętszy sezon ślubny przed nami. Z pewnością większość Panien Młodych podjęła już najważniejsze ślubne decyzje – suknia się szyje, buty są już prawie wybrane, podobnie jak biżuteria. Pozostaje jeszcze kwestia fryzury… Ja sama coraz bardziej zastanawiam się nad rozpuszczonymi włosami, chociaż taka fryzura ma tyle samo plusów, co minusów.

ZOBACZ: Fryzura ślubna z welonem – inspiracje z Pinteresta

Fryzury ślubne rozpuszczone włosy

Fryzura ślubna z rozpuszczonymi włosami może wyglądać niezwykle efektownie. Najlepiej prezentują się włosy długie, delikatnie pofalowane. Jeżeli długość pozostawia wiele do życzenia – warto sięgnąć po dopinane pasma. Włosy odpowiednio wpięte przez fryzjera nie mają prawa się odpiąć, a fryzura z przedłużonymi lub zagęszczonymi włosami będzie wyglądać bardzo efektownie.

MOJA RADA: Nie oszczędzajcie na włosach i nie zamawiajcie sztucznych. Bardzo dobre gatunkowo włosy w korzystnych cenach kupicie np. w sklepie Doczepiane.pl. Sama zamawiałam od nich już kilka razy, naturalne “doczepy” posłużą Wam przez długi czas, można je farbować, kręcić, prostować, upinać itp.

View this post on Instagram

Virgin Hair Goals ??

A post shared by Jennifer Abercrombie Beauty (@jenniferabercrombiebeauty) on

Fryzury ślubne z wiankiem

Rozpuszczone włosy Panny Młodej aż proszą się o efektowną ozdobę! W tym sezonie królować będą wianki z żywych kwiatów lub biżuteryjne wianki zdobione kryształkami, kamyczkami i listkami… Wybór jest ogromny i na pewno uda Ci się dopasować coś do swojej sukni. Dlaczego warto sięgnąć po ozdobę do włosów? Bo Panna Młoda w tym wielkim dniu ma błyszczeć! Opaska lub wianek sprawią, że nawet po zdjęciu welonu będziesz zwracać na siebie uwagę wszystkich gości.

Fryzury ślubne rozpuszczone włosy – tak czy nie?

Decydując się na fryzurę ślubną z rozpuszczonych włosów musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze (i chyba najważniejsze) – pogoda. Gdy w dniu ślubu będzie padał deszcz – rozpuszczone włosy mogą nie być najlepszym wyborem. Włosy lubią się wtedy puszyć, fale rozprostowywać itp. Taka fryzura może nie być dobrym wyborem również wtedy, gdy będzie bardzo gorąco. Decydując się na rozpuszczone włosy warto część z nich podpiąć. Co powiesz na “koronę” z włosów? Włosy nie będą opadały na twarz, nie będą przeszkadzać i w dalszym ciągu będą bardzo efektowne.

A na koniec… Przejrzyjcie galerię z inspiracjami z Pinteresta! Ostrzegam, wybór będzie bardzo trudny…

Fryzury ślubne rozpuszczone włosy - inspiracje z Pinteresta
Źródło: Pinterest (dokładne źródło po kliknięciu na zdjęcie)
« 1 z 10 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pinterest / Instagram / @jenniferabercrombiebeauty / @whitejasmineaccessories

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony