Fryzura ślubna z welonem – inspiracje z Pinteresta

Fryzura ślubna z welonem – inspiracje z Pinteresta

Fryzura ślubna z welonem – inspiracje z Pinteresta

Najtrudniejszą decyzją każdej Panny Młodej jest wybór idealnej sukni ślubnej. A gdy ta jest już wybrana – można zająć się obmyślaniem reszty stylizacji. Oprócz dodatków takich jak biżuteria czy buty, bardzo ważny jest również dobór odpowiedniej fryzury. Przychodzimy dzisiaj z dawką inspiracji prosto z Pinteresta.

ZOBACZ: Fryzjer uważa, że próbna fryzura ślubna to strata czasu? Uciekaj!

Fryzura ślubna z welonem

Wiele Panien Młodych nie wyobraża sobie drogi do ołtarza bez imponującego welonu. W końcu własny ślub to jedyna okazja na takie szaleństwo… Na jaką fryzurę się zdecydować, gdy chcemy założyć welon? Odpowiedź jest prosta – możemy wybrać każdą. Włosy rozpuszczone, lekko upięte czy też spięte w elegancki kok – każda z tych fryzur w połączeniu z welonem będzie wyglądać zjawiskowo.

A co jest najmodniejsze w sezonie 2019? Przede wszystkim bardzo naturalne fryzury. Delikatne sploty, luźne upięcia, fryzury “czesane wiatrem”. Niepożądana jest gruba warstwa lakieru do włosów.

Fryzura ślubna z ozdobą

Fryzury ślubne często zdobione są opaskami lub grzebykami. Panna Młoda po zdjęciu welonu (w końcu tańce z trzymetrowym ciągnącym się tiulem to nie lada wyzwanie) w dalszym ciągu ma efektowną ozdobę we włosach. Kompozycje z wykorzystaniem kamyczków, perełek, efektowych kwiatów i złotych czy srebrnych listków dostępne są w wielu salonach ślubnych. O najgorętszych trendach na sezon 2019 opowiadał ostatnio projektant Tom Sebastien, link zostawiamy poniżej.

ZOBACZ: Biżuteria i efektowne ozdoby do włosów, czyli co będzie modne w tym sezonie ślubnym

Fryzura ślubna z wiankiem

Wianek z kwiatów może być ciekawą alternatywą dla wspomnianych wyżej ozdób. Świeże kwiaty pasują w szczególności do stylu boho, który już kolejny sezon ciągle nie wychodzi z mody. A jeżeli nie jesteście przekonane do łączenia wianków z welonem – mamy nadzieję, że po przejrzeniu poniższych zdjęć zmienicie zdanie.

Zobaczcie nasze inspiracje!

Fryzura ślubna z welonem - inspiracje z Pinteresta
Źródło: Pinterest / link po kliknięciu na zdjęcie
« 1 z 10 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pinterest / Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony