Do ślubu w Louboutinach… Co znalazłyśmy w ślubnym butiku projektanta?

Do ślubu w Louboutinach… Co znalazłyśmy w ślubnym butiku projektanta?

Do ślubu w Louboutinach… Co znalazłyśmy w ślubnym butiku projektanta?

Właśnie rozpoczął się gorący sezon ślubny. Dla każdej Panny Młodej najważniejsza jest suknia – wiadomo. Czasami zdarza się, że wybór odpowiednich dodatków zostaje pozostawiony na ostatnią chwilę… A przecież jest to dosyć istotna sprawa! Mamy dzisiaj garść inspiracji od Christiana Louboutina. Co znalazłyśmy w jego ślubnym butiku?

ZOBACZ: Do ołtarza w butach od projektanta…

Christian Louboutin buty ślubne

O louboutinach marzy niejedna Panna Młoda. I wcale nas to nie dziwi – każdy, kto widział buty na żywo z pewnością się z nami zgodzi, że robią ogromne wrażenie. Wybrałyśmy 12 różnych modeli, które idealnie pasowałyby do większości sukienek ślubnych. Wśród nich nie mogło zabraknąć pożądanego modelu Follies Strass. Całe szczęście szpilki występują w wersjach z różnymi wysokościami obcasa. My osobiście raczej nie zdecydowałybyśmy się na wyższy niż 85 mm – w końcu w butach pasowałoby przetańczyć całą noc!

Louboutin szpilki

Przeglądając nowości od Christiana Louboutina można zauważyć, że przezroczyste szpilki z PCV w dalszym ciągu mają swoje pięć minut. Projektant chętnie zdobi je kryształami Swarovskiego lub efektownymi ćwiekami i nadaje im niesamowicie ekskluzywny wygląd.

Nie brakuje również klasycznych skórzanych szpilek – te występują m.in. w brokatowej lub holograficznej odsłonie. Co zauważyłyśmy? Że Louboutin nie proponuje Pannom Młodym klasycznych szpilek nude. No chyba, że w ciekawszej wersji, np. jako sandały z efektownymi paskami oplatającymi stopę.

Modele i ceny szpilek wyświetlą się po kliknięciu w opisie zdjęcia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: materiały prasowe Christian Louboutin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony