Do ołtarza w butach od projektanta…

Do ołtarza w butach od projektanta…

Przygotowania do ślubu to piękny, ale i stresujący moment w życiu. Każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo i stara się by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Oprócz wyboru sukni ślubnej bardzo ważny jest równie wybór odpowiednich dodatków. Obok dobrze dobranej bielizny czy biżuterii są również buty.

ZOBACZ: Bez ściemy. Właśnie tak wyglądają wizyty w salonach sukien ślubnych

Wybór butów ślubnych to nie taka prosta sprawa. Oprócz tego, że mają być piękne i pasujące do sukni ślubnej, powinny być również wygodne. A z tym różnie bywa. Przy wyborze butów ślubnych należy wziąć pod uwagę, że będziemy musiały spędzić w nich wiele godzin. Bo jak wiadomo – suknia ślubna jest przycięta idealnie do naszych butów. Gdy zmienimy szpilki na buty płaskie – materiał może plątać się między nogami, możemy go również przydreptywać.

Coraz więcej Panien Młodych decyduje się na buty ślubne od projektanta. Bo przecież która kobieta nie marzy o własnej parze szpilek od Christiana Louboutina czy Jimmy’ego Choo?

Oto najbardziej pożądane obuwie ślubne…

Jak już wspomniane zostało wyżej – najbardziej pożądanymi przez Panny Młode butami są te od Jimmy’ego Choo i Christiana Louboutina. Wybrałyśmy po trzy pary od jednego i drugiego projektanta – po kliknięciu na zdjęcie znajdziecie dokładną nazwę modelu, wysokość obcasa i cenę.

Buty ślubne Jimmy Choo

Panny Młode kochają model Lancer od Jimmy’ego Choo. To buty widoczne na trzecim zdjęciu, występują jeszcze jako sandały (pod nazwą Lance). Ogromnym plusem jest to, że buty występują z różną wysokością obcasów – uważamy, że najrozsądniejszą opcją ja ślub jest wysokość 85 mm, no chyba, że ktoś “śmiga” w wyższych na co dzień.

Buty Louboutin

Wśród bardzo pożądanych butów ślubnych znajdują się również Louboutiny. Szpilki z czerwoną podeszwą wyglądają zjawiskowo na nodze i na zdjęciach, ale niestety słyną z tego, że nie są zbyt wygodne. Od samego patrzenia na obcas w wysokości 120 mm aż bolą nas nogi… Całe szczęście nawet te buty występują w wersji z niższym obcasem.

Wśród bardzo pożądanych butów ślubnych nie mogło zabraknąć również szpilek i sandałów od Gianvito Rossi i Aquazzury.

Gianvito Rossi buty

W ofercie Gianvito Rossi bardzo urzekły nas sandały zdobione piórami. Czy nie uważacie, że idealnie komponowałyby się z niejedną suknią ślubną? Jeżeli jednak wolicie zainwestować w klasyczny model, który po ślubie założycie jeszcze wiele razy, polecamy zwrócić uwagę na modele GIANVITO 85 lub GIANVITO 105. To najbardziej ponadczasowe skórzane szpilki z czubkiem z oferty Gianvito Rossi.

Aquazzura buty

Ostatnimi propozycjami są szpilki i sandały Aquazzura. Tak, to dokładnie ta sama marka, która zdobi podeszwy pięknymi złotymi ananasami. Bardzo pożądanym przez Panny Młode modelem jest ATHENA 105 – tych sandałków chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Równie piękne są dwa pozostałe modele. Chociaż uwierzcie nam na słowo – ograniczenie się do wyboru trzech par z oferty każdej marki było ogromnym wyzwaniem…

Gdzie kupić buty od projektanta?

Pewnie większości z Was nie musimy tego zdradzać, ale gdyby ktoś szukał informacji… Buty Christaiana Louboutina znajdziecie w butiku Moliera 2, natomiast Jimmy’ego Choo, Gianvito Rossi i Aquazzurę znajdziecie w Vitkacu. Warto przeglądać również ofertę Net-A-Porter, Mytheresa czy Farfetch – można trafić na promocje, jest tam również większy wybór.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony