Dlaczego każdą Pannę Młodą powinny zainteresować buty od Kasi Sokołowskiej?

Dlaczego każdą Pannę Młodą powinny zainteresować buty od Kasi Sokołowskiej?

Dlaczego każdą Pannę Młodą powinny zainteresować buty od Kasi Sokołowskiej?

Oto Emerlads and Crocodiles!

Myśląc o Kasi Sokołowskiej niemalże od razu mamy w głowie jej dwa znaki rozpoznawcze – piękną krótką fryzurę i niebotycznie wysokie szpilki. Okazuje się, że już jakiś czas temu Kasia postanowiła stworzyć markę obuwniczą, która ma być odpowiedzią na potrzeby wszystkich nowoczesnych kobiet. Sekretem jest pewne rozwiązanie…

ZOBACZ: [WYWIADY MIZZLE] Ksis: Chcemy, żeby każda z naszych Klientek czuła się jak księżniczka

Emerlads and Crocodiles

Ta marka powstała z miłości do butów. Odwzajemnionej. Ale też z ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia na obcasach. Kocham szpilki. Poprawiają mi nastrój. Są moim terapeutą i bronią zarazem. W moim życiu są jednak sytuacje zarezerwowane wyłącznie dla baletek: prowadzenie samochodu, zakupy, spacer… bo jestem prawdziwą pracującą dziewczyną, która nie udaje, że spędza cały dzień na szpilkach – mówi Kasia Sokołowska.

Wspomniane wcześniej rozwiązanie jest bardzo proste i genialne zarazem. Kasia stworzyła zestawy idealnie pasujących do siebie butów – szpilek i balerinek. Czy już wspominałyśmy o tym, że ofertą marki Emerlads and Crocodiles powinna zainteresować się każda Panna Młoda?

Emerlads and Crocodiles. Wygodne buty od Kasi Sokołowskiej!

Buty ślubne

Sezon ślubny w pełni, a często największym wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich butów na tak wyjątkową okazję ? dla Panny Młodej, świadkowej, teściowej czy przyjaciółek. Idealnie gdyby to były super wygodne i super stylowe szpilki, a to często nie idzie w parze. Często nawet najwygodniejsze szpilki pragniemy porzucić po kilkugodzinnej ceremonii, by potańczyć na parkiecie do białego rana? Nie wspominając o poprawinach.

Wygodne szpilki

Marka Emeralds and Crocodiles, którą stworzyła Kasia Sokołowska ma świetne rozwiązanie: szpilki i baletki w komplecie. Szpilki są super komfortowe, z wysokiej jakości materiałów i w ponadczasowym stylu. A baletki, eleganckie i lekkie jak piórko, można w nich przetańczyć całą noc. Kasia stworzyła ten koncept z miłości do butów i ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia w szpilkach. Markę zadedykowała kobietom, które kochają wyzwania i niczego nie udają. Mogą świetnie prezentować się w szpilkach, które w każdej chwili zmienią na równie stylowe, ale płaskie baletki.  W jej pierwszej kolekcji są do wyboru szpilki w czterech klasycznych lecz nieoczywistych kolorach – do każdej pary szpilek dołączone są baletki w prezencie. Całość dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal – certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, subtelnie wkomponowany w podeszwę.

Wszystkie modele dostępne są w sklepie internetowym www.emeraldsandcrocodiles.com oraz w online w sklepie Moliera 2.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Emerlads and Crocodiles / Edyta Leszczak

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony