Dekoracje weselne. Kwiaty na stołach – inspiracje z Pinteresta

Dekoracje weselne. Kwiaty na stołach – inspiracje z Pinteresta

Dekoracje weselne. Kwiaty na stołach – inspiracje z Pinteresta

Planowanie ślubu to wcale nie najprostsza sprawa i z pewnością zgodzi się ze mną każda Panna Młoda. Idealne dobranie wszystkich dodatków (i tym razem nie mówię o ślubnej stylizacji) to nie lada wyzwanie. I nawet jeżeli nie mamy wybranego motywu przewodniego to dobrze jest, gdy wszystkie elementy dekoracji ze sobą współgrają.

ZOBACZ: Myślałam, że przesadzam z planowaniem ślubu. Myliłam się

Kwiaty na stole weselnym

Według mnie jednym z najważniejszych elementów dekoracji stołów są kwiaty. Nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło ich na moim ślubie, chociaż wiem, że wśród niektórych tego typu wydatki budzą kontrowersje. Warto pamiętać, że chociaż wesele to tak naprawdę jeden wieczór – zdjęcia zostaną z nami na zawsze.

Dekoracja kwiatowa i jej styl zależą od charakteru wesela. Na rustykalnym weselu idealnie sprawdzą się polne kwiaty w udekorowanych koronką słoiczkach, z kolei na ślubie w stylu glamour z okrągłymi stołami najlepiej prezentują się okazałe kompozycje z wykorzystaniem szlachetnych kwiatów. Od czego jednak jest Pinterest…

Na Pinterestcie znajdziemy mnóstwo inspiracji i z pewnością każda z Was znalazłaby coś dla siebie. Dla ułatwienia przygotowałam małą galerię z kompozycjami w różnych stylach. Nie brakuje róż, moich ukochanych piwonii, a także zielonych kompozycji w wykorzystaniem wyłącznie różnego rodzaju liści. W połączeniu ze świecami, pięknymi stojakami lub wazonami wyglądają obłędnie.

Zobaczcie i zainspirujcie się!

Kwiaty na weselu - inspiracje z Pinteresta
Źródło: Pinterest / dokładne po kliknięciu na zdjęcie
« 1 z 10 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pinterest

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony