Bukiet ślubny w stylu boho – hit?

Bukiet ślubny w stylu boho – hit?

Gdy suknia jest już wybrana, czas na dodatki.

Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji każdej Panny Młodej. I w tym segmencie również zmieniają się trendy. Jeszcze kilka lat temu najmodniejsze były bukiety typu biedermeier skomponowane z róż lub orchidei. I tutaj sporo się zmieniło, bo dzisiaj zdecydowanie rządzą wiązanki w stylu boho, które są idealnym uzupełnieniem bardzo modnych sukienek w romantycznym stylu.

ZOBACZ: Wielki powrót bezy? Suknie ślubne na wiosnę 2019 od Monique Lhuillier

Bukiet ślubny w stylu boho

Jakie są bukiety w stylu boho? Mają nieregularne kształty, są bardzo naturalne, mają neutralne kolory i wyglądają jakby dosłownie Panna Młoda weszła na łąkę, nazbierała “chwastów” i zebrała je w ślubny bukiet.

Bukiety w stylu boho mają dużo zieleni – prawdziwy szał robią liście eukaliptusa. A kwiaty? Im bliższe natury, tym lepiej. Bardzo modne są piwonie, jaskry czy eustomy. Bukiety często są uzupełniane suszonymi kwiatami, co będziecie mogły zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Jeżeli Wy również zachwycacie się bukietami w tym stylu – zostawiamy Was ze sporą dawką inspiracji. W poniższej galerii znajdziecie kilkanaście inspirujących zdjęć.

Wpadnie Wam coś w oko?

ZOBACZ: Tak wyglądają zaproszenia na ślub Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Bukiet ślubny w stylu boho - mnóstwo inspiracji!
« 1 z 15 »

Zdjęcia: pinterest (Źródło po kliknięciu na zdjęcie)

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony