Brytyjczycy zwariowali na punkcie pierścionka Meghan Markle! W Londynie…

Brytyjczycy zwariowali na punkcie pierścionka Meghan Markle! W Londynie…

Brytyjczycy zwariowali na punkcie pierścionka Meghan Markle! W Londynie…

… kupicie go za 8 funtów!

Szaleństwo? Inaczej się chyba tego określić nie da. Cały świat zwariował na punkcie Meghan Markle. A w szczególności Brytyjczycy, którzy charakteryzują się ogromną miłością do rodziny królewskiej.

Po “efekcie Kate” chyba przyszedł czas na “efekt Meghan”.

ZOBACZ KONIECZNIE: Brytyjczycy za suknię ślubną Meghan Markle zapłacą aż…

Opublikowany przez The Royal Family na 21 grudnia 2017

Zdjęcie: FACEBOOK / MATERIAŁY PRASOWE THE ROYAL FAMILY / ALEXI LUBOMIRSKI

Meghan Markle pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny Księcia Harry’ego z Meghan Markle zostały ogłoszone pod koniec listopada. Królewski ślub zaplanowany jest na 19 maja, czyli jeszcze przez ponad dwa miesiące media będą żyć tym tematem. Ja wracam do pierścionka Meghan, bo po ostatniej wizycie w stolicy Wielkiej Brytanii jestem w małym szoku.

Zacznę od początku… Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się rodziną królewską, dopiero, gdy zaczęłam poszukiwać nieco bardziej szczegółowych informacji na temat pierścionka zaręczynowego Meghan dowiedziałam się, że Pałac Buckingham ma własnego jubilera, który czuwa nad tym, aby wszystkie ich ozdoby prezentowały się perfekcyjnie. David Thomas, jubiler Cleave and Company, w rozmowach z dziennikarzami zdradził, że utrzymanie pracy nad pierścionkiem dla przyszłej księżnej było nie lada wyzwaniem – najtrudniejszym w jego karierze.

Pierścionek zdobią trzy spore diamenty. Największy pochodzi z Botswany, a dwa mniejsze z diademu należącego do Księżnej Diany, matki Harry’ego. Warto przypomnieć, że Księżna Kate dostała do Księcia Williama pierścionek będący właśnie pierścionkiem zaręczynowym Księżnej Diany. Teraz nie tylko Kate jest właścicielką pamiątki po Królowej Ludzkich Serc.

ZOBACZ: Chanel Iman na ślubnym kobiercu w sukni Zuhaira Murada

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle – replika

Jak łatwo można się domyślać – pierścionek Meghan wywołał ogromne zamieszanie w “modzie zaręczynowej”. Taki sam pierścionek nie jest możliwy do zdobycia, ten został stworzony na specjalne zamówienie Księcia Harry’ego i jest jedyny w swoim rodzaju. Nie myślcie jednak, że producenci pierścionków, niekoniecznie tak drogich, zrezygnowali z tworzenia replik. Jedną z najpopularniejszych jest ta od Jewlr. Pierścionek został wprowadzony do oferty przed Bożym Narodzeniem i w mgnieniu oka stał się największym bestsellerem. W sumie wcale mnie to nie dziwi. Czym jest 125 funtów przy fortunie, jaką warty jest oryginał? Trzeba jednak liczyć się z tym, że zamiast diamentów, pierścionek zdobią kryształy Swarovskiego.

Replika pierścionka zaręczynowego Meghan Markle

zdjęcie: jewlr.co.uk

Myślicie, że to szaleństwo? Ja byłam w szoku, gdy w Londynie, wchodząc trochę przypadkowo do jednego z licznych sklepików z pamiątkami, natknęłam się właśnie na pierścionek Meghan. Cena? 8 funtów. Ilości? Ogromne. Podobnie, jak zainteresowanie ozdobą, bo oglądała ją chyba każda wchodząca do sklepu kobieta… Według mnie kicz totalny, ale… co kto lubi. 😉

Wybaczcie, zdjęcie totalnie nie “instagramowe”. Udało mi się zrobić aż jedno, a że pierścionki nieustannie były w obrocie, ułożenie w pudełeczku pozostawia wiele do życzenia. #wyznaniaperfekcjonistki

ZOBACZ: Najbardziej instagramowe miejsca w Londynie – co warto zobaczyć?

Replika pierścionka zaręczynowego Meghan Markle

 

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony