Biżuteria i efektowne ozdoby do włosów, czyli co będzie modne w tym sezonie ślubnym

Biżuteria i efektowne ozdoby do włosów, czyli co będzie modne w tym sezonie ślubnym

Biżuteria i efektowne ozdoby do włosów, czyli co będzie modne w tym sezonie ślubnym

Planowanie ślubu i ślubnej stylizacji jest zarazem ekscytujące, jak i bardzo stresujące. W końcu każda Panna Młoda w swoim wielkim dniu chce wyglądać jak milion dolarów. Do najłatwiejszych zadań z pewnością nie można zaliczyć wyboru sukni ślubnej. Niełatwy jest również dobór odpowiednich dodatków. A tak właściwie to był niełatwy, bo całkiem możliwe, że wątpliwości już za chwilę zostaną rozwiane…

ZOBACZ: Poszukiwania sukni ślubnej: Jak przygotować się do wizyty w salonie?

W ostatnim programie Pytanie na śniadanie pojawił się jeden z projektantów Tom Sebastien, który razem z pięknymi modelkami, oprócz samych sukien ślubnych, zaprezentował najmodniejszą ślubną biżuterię. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie ślubnym?

Stylizacje ślubne coraz częściej pozbawione są naszyjników. Suknie ślubne same w sobie są tak piękne, że nie potrzebują zbyt wielu ozdób. W nadchodzącym sezonie ślubnym będą rządzić opaski i diademy oraz efektowne kolczyki.

Ślubne ozdoby do włosów

Odważniejsze Panny Młode mogą pozwolić sobie na mocniejsze, bardziej widoczne opaski. Tom Sebastien do jednej ze swoich sukien proponuje płaską tiarę zdobioną połyskującymi srebrnymi gwiazdkami. Taka ozdoba będzie idealnie kontrastować z ciemnymi włosami, będzie również efektowną “kropką nad i” całej ślubnej stylizacji. W Atelier Tom Sebastien znajdziemy również delikatniejsze ozdoby do włosów w postaci biżuteryjnych wianków czy wpinanych we włosy grzebyków. Takie ozdoby pasują zarówno do rozpuszczonych włosów, jak i do romantycznych luźnych upięć.

Delikatna biżuteria ślubna

W kwestii biżuterii zdecydowanie rządzą kolczyki. Tutaj również pojawia się mnóstwo zróżnicowanych propozycji – od delikatnych sztyftów aż po okazałe opadające kaskady. W tym sezonie najmodniejsze jest nie “ostre” złoto i nie mocne srebro, a delikatniejsze rose gold. Dodatki ślubne mają się błyszczeć, mają być efektowne, ale nie mogą być kiczowate i nie może być ich zbyt wiele.

Warto wspomnieć, że niektóre Panny Młode stawiają na dwa zestawy biżuterii. Pierwszy jest skromniejszy, zakładany na ślub. Drugi, o wiele bardziej okazały, zakładany jest na sesje zdjęciowe. Efekt? Zachwycamy delikatnością na ślubie, olśniewamy niczym hollywoodzkie gwiazdy na zdjęciach!

Wszystkie zaprezentowane dodatki są dostępne w Atelier Tom Sebastien.

Materiał z Pytanie na śniadanie obejrzycie TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Tom Sebastien

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony