Beyonce… w sukni ślubnej?

Beyonce… w sukni ślubnej?

Wiemy, dlaczego diva znowu założyła białą suknię!

Tematyka ślubna zdaje się nas nie opuszczać. Co prawda Beyonce i Jay Z ślub mają już dawno za sobą, ale jak się okazuje – nic nie stoi na przeszkodzie, aby stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze raz. Tak, gwiazdorska para postanowiła odnowić przysięgę małżeńską!

ZOBACZ: Beyonce gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego Vogue!

Na Instagramie Beyonce pojawił się filmik z podsumowaniem minionego roku. I chociaż jest w nim wiele scen, które zmieniają się bardzo szybko, naszą uwagę przyciągnęła jedna…

View this post on Instagram

Wishing you a beautiful 2019. ???

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Beyonce i Jay Z odnowili przysięgę ślubną!

Para, chociaż w ich związku pojawiło się kilka kryzysów, postanowiła odnowić przysięgę. A 10. rocznica ślubu okazała się być najlepszą okazją. W tym wyjątkowym dniu byli z nimi wszyscy najbliżsi. Na krótkim urywku filmu możemy zobaczyć urodzone w czerwcu 2017 roku bliźniaki, Rumi i Sira.

Beyonce suknia ślubna

Beyonce na tę wyjątkową okazję wybrała przepiękną suknię ślubną w stylu boho projektu Galii Lahav. Kreacja pochodzi z kolekcji Victorian Affinity i jest to model Thelma. Dopasowana suknia pokreśliła krągłe kształty diwy, a bufiaste rękawy z przezroczystej tkaniny dodały jej nieco klimatu boho. Beyonce zdecydowała się również na bardzo długi welon zdobiony koronką.

Suknia ślubna od Galii Lahav kosztuje 10 300 euro (około 44 300 zł), widoczny na poniższych zdjęciach tren to dodatkowa opcja do sukni warta 2 900 euro (około 12 500 złotych). Łączna kwota, którą trzeba zapłacić za Thelmę to około 56 770 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia + video: Instagram / @beyonce / Materiały prasowe Galia Lahav

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony