BERTA prezentuje nową linię PRIVÉE i piękną Milano Collection

BERTA prezentuje nową linię PRIVÉE i piękną Milano Collection

BERTA prezentuje nową linię PRIVÉE i piękną Milano Collection

Poszukiwania sukien na sezon 2019 już dawno rozpoczęte. Projektanci mody prezentują od jakiegoś czasu swoje nowa kolekcje. Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną porcją przepięknych zdjęć. BERTA zaprezentowała właśnie swoją nową linię PRIVÉE i piękną Milano Collection. Jakie trendy będą rządzić w nadchodzącym sezonie?

ZOBACZ: Najpiękniejsze suknie ślubne na sezon 2019 – Agnieszka Światły

Chyba każda kolekcja BERTA zachwyca nas tak samo. PRIVÉE to przede wszystkim bardzo seksowne podkreślające kształty modele. Każda suknia to 100% stylu projektantki – misterne zdobienia, hafty i koronki…

BERTA PRIVÉE

Projektantka przyznała, że BERTA PRIVÉE to suknie, z jakich zasłynęła jej marka. Postanowiła zafundować swoim Pannom Młodym powrót do 2012 roku – przy tworzeniu nowych modeli inspirowała się właśnie swoją pierwszą kolekcją. Tak więc możemy się domyślać, że pod szyldem BERTA PRIVÉE będą pojawiały się nowe kolekcje sukien, z których zasłynęła Berta. Co za tym idzie – w kolejnej regularnej kolekcji prawdopodobnie pojawi się wiele nowości.

Berta Bridal cena

Ile kosztują suknie ślubne od Berty Balilti? Ceny BERTA zaczynają się miej więcej od $8,000 do $10,000 (od 30 do 38 tysięcy złotych).  MUSE miała być nieco tańszym odpowiednikiem BERTA – suknie kupicie w przedziale cenowym $5,000 do $9,000 (od 19 do 34 tysięcy złotych). Natomiast suknie z kolekcji PRIVÉE wahają się od $7,300 do $9,000 (od 27 do 34 tysięcy złotych).

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe BERTA PRIVÉE

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony