Berta Bridal zaskoczyła kolekcją dla… dzieci!

Berta Bridal zaskoczyła kolekcją dla… dzieci!

Berta Bridal zaskoczyła kolekcją dla… dzieci!

Dziewczynki całkowicie skradły show!

New York Bridal Fashion Week trwa w najlepsze, znani projektanci mody ślubnej prezentują swoje kolekcję na wiosnę/lato 2019. Nowe modele sukien zaprezentowała już m.in. Berta Bridal, która od wielu sezonów ma ogromny wpływ na kreowanie ślubnych trendów.

ZOBACZ: Szukasz sukni ślubnej? Zakochasz się w kolekcji jesień/zima od Berta Bridal!

Myślałyście, że Berta nie zaskoczy nas już niczym? Nic z tych rzeczy. O samej kolekcji będzie już niedługo, a tymczasem… Na koniec pokazu na wybiegu pojawiły się małe modelki, które zaprezentowały… sukienki dla dziewczynek!

Berta Bridal – sukienki dla dziewczynek

Jak wyglądają mini sukienki od Berta Bridal? Śmiało możemy mówić o odpowiednikach wersji dla dorosłych. Sukienki są pięknie zdobione połyskującymi koralikami i kwiatami 3D i wyglądają jak małe suknie ślubne. Co ciekawe – projektanci marki nie odpuścili sobie charakterystycznych dla Berty dekoltów. Te w dziecięcych modelach całe szczęście są bardziej zasłonięte niż te w modelach dla Panien Młodych.

O małych modelkach Berty mówią dosłownie wszyscy i wszyscy zgodnie twierdzą, że te skradły całe show. Dziewczynki wyglądały pięknie i możemy się założyć, że niejedno dziecko marzy o kreacji godnej księżniczki. Teraz w realizacji tego marzenia może przeszkodzić jedynie cena takiej sukni…

ZOBACZ: Wiemy, kto zaprojektował suknię ślubną Dody!

Tak wyglądała suknia ślubna Dody!
« 1 z 6 »

zdjęcia: instagram / @berta

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony