Ashley Graham stworzyła kolekcję sukien ślubnych plus size dla Pronovias

Ashley Graham stworzyła kolekcję sukien ślubnych plus size dla Pronovias

Ashley Graham stworzyła kolekcję sukien ślubnych plus size dla Pronovias

Każda panna młoda jednocześnie stresuje się i ekscytuje wyborem sukni ślubnej. Kobiety noszące rozmiar 40 lub większy często stresują się jeszcze bardziej – chociażby tym, że nie będą mogły zmierzyć wymarzonych kreacji w salonie (kto poszukiwania ma za sobą ten wie, że większość sukienek do przymiarek jest w rozmiarze 36). Sprawę w swoje ręce postanowiła wziąć Ashley Graham, jedna z najbardziej znanych modelek plus size na świecie, która połączyła siły z marką Pronovias.

ZOBACZ: Bez ściemy. Właśnie tak wyglądają wizyty w salonach sukien ślubnych

Ashley Graham x Pronovias

Informacje o współpracy pojawiły się m.in. na oficjalnym instagramowym profilu Pronovias.

W wywiadzie promującym kolekcję Ashley opowiada, że sama miała złe doświadczenia z zakupem sukni ślubnej w 2010 roku. W czasie poszukiwań wymarzonej kreacji nie mogła znaleźć niczego pasującego na jej figurę i nosząc rozmiar 16 kupiła suknię w rozmiarze… 10! Nie obyło się bez przeróbek – suknia została poszerzona o wszyty z tyłu materiałowy „panel”. Stresu było co niemiara, dlatego Graham za cel postawiła sobie, by inne panny młode plus size stresować się nie musiały.

Ashley Graham projektuje suknie ślubne

Ashley Graham, razem z projektantką marki Pronovias – Alessandrą Rinaudo – stworzyły kapsułową kolekcję, w której znalazło się 15 sukni w różnych stylach i jeden ślubny garnitur. Bardzo istotny jest szeroki zakres rozmiarów – od 4 do 38 (UK). Tak więc modelka pomyślała o WSZYSTKICH kobietach. Jak gwarantuje – każda panna młoda powinna znaleźć coś dla siebie.

Co więcej – suknie mają być „samowystarczalne”. Co to oznacza? Są skonstruowane w taki sposób, że nie wymagają zakładania stanika i są wyposażone w bieliznę modelującą. To kolejny dowód na to, że Ashley świetnie odnalazła się w roli projektantki, a także bardzo dobrze zna potrzeby i wymagania panien młodych.

Kolekcja Ashley ma pojawić się w salonach w marcu tego roku. Ceny wahają się od 1000 do 3500 funtów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @pronovias

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony