Amrezy jest już po ślubie! Zobaczcie jej suknie ślubne!

Amrezy jest już po ślubie! Zobaczcie jej suknie ślubne!

Amrezy jest już po ślubie! Zobaczcie jej suknie ślubne!

Wyglądała olśniewająco!

Sezon ślubny właśnie wystartował. W wielkim stylu rozpoczęła go Amra Olević, znana na Instagramie jako Amrezy. Makijażystka i blogerka poślubiła swojego wybranka w wielkim stylu. Nie mogło być inaczej.

ZOBACZ: Do ślubu w Louboutinach… Co znalazłyśmy w ślubnym butiku projektanta?

Amrezy ślub

Amrezy pochwaliła się na swoim Instagramie nie samą relacją ze ślubu, a z sesji ślubnej. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że Panna Młoda miała dwie zjawiskowe suknie ślubne. Obydwie zaprojektowała australijska projektantka – Leah Da Gloria.

Pierwszą kreacją była suknia balowa w stylu księżniczki. To jedna z tych sukien, o których w głębi duszy marzy każda kobieta. Rozłożysta spódnica z bajecznie długim trenem, delikatne rękawy zdobione efektownymi kwiatami 3D i piękny dekolt podkreślający wszelkie atuty. Uzupełnieniem była efektowna biżuteria i bardzo długi katedralny welon.

Amrezy suknia ślubna

Amrezy zdecydowała, że po oficjalnej części zamieni suknię księżniczki na suknię… bardzo seksownej księżniczki. Chyba nie będzie dla nikogo wielkim zaskoczeniem, że drugą kreacją była podkreślająca wszelkie atuty sylwetki syrenka. Sukienka zdobiona była kryształkami i wypukłymi koronkami. Zamiast welony pojawiła się opaska, która była idealnym uzupełnieniem reszty ślubnej stylizacji.

Efektownym uzupełnieniem sukienek były buty. Amrezy zdecydowała się na transparentne szpilki z PCV zdobione kryształami Swarovskiego. Nie mogło być inaczej – jest to projekt Christiana Louboutina. A dokładniej model Degrastrass 100 mm, który zwrócił również naszą uwagę – pokazałyśmy go w przeglądzie z propozycjami butów ślubnych od Louboutina. Szpilki kosztują 1095$.

Blogerka pokazała również ślubny manicure. Tutaj również nie znalazłyśmy miejsca na słowo “skromne”. Bardzo długie paznokcie zostały ozdobione kryształami różnej wielkości.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @amrezy

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony