Zara na wiosnę/lato 2018 – Salt Lake

Zara na wiosnę/lato 2018 – Salt Lake

Mrozy w końcu odpuściły, a do Polski powoli coraz większymi krokami zbliża się wiosna. Znane sieciówki już od dłuższego czasu uprzyjemniają nam oczekiwanie i prezentują kampanie reklamowe i wiosenne kolekcje. Dzisiaj mam zdjęcia z edytorialu Zary – Salt Lake. Ach, nie mogę się doczekać aż na kilka miesięcy porzucę zimową kurtkę…

Zara nie odstaje od innych sieciówek i swoją kampanią przenosi nas w ciepłe regiony świata. Nie pierwszy raz możemy podziwiać zdjęcia robione przed samym zachodem słońca, w tak zwanej “złotej godzinie”. Czyż nie wygląda to efektownie?

ZOBACZ: Najgorętsze trendy na sezon wiosna/lato 2018 – część I

Zara – lookbook

Może pominę już samą urodę modelki i skupie się na ubraniach dostępnych w najnowszej kolekcji. Niektóre z zaprezentowanych części garderoby kojarzą mi się z latem i wakacyjnymi wyjazdami. Wśród nich znajduje się m.in. piękna sukienka w paski, którą znajdziecie na poniższych zdjęciach.

Do gustu przypadły mi również marynarki, które wyglądają jak o kilka rozmiarów za duże. No i oczywiście czarne komplety, np. top lekko odsłaniający brzuch połączony ze spodniami 3/4 z wysokim stanem lub marynarka lekko poszerzana od talii w dół i czarne spodnie. Aż mam ochotę wybrać się na zakupy!

ZOBACZ: WIOSNA/LATO 2018 W KAMPANII REKLAMOWEJ MANGO

materiały prasowe zara

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony