Zachwycamy się świąteczną kampanią Zalando

Zachwycamy się świąteczną kampanią Zalando

Czy tego chcemy, czy też nie, znane marki czują już klimat świąt i próbują sprawić, żebyśmy poczuli go i my. W telewizji pojawiły się już pierwsze świąteczne reklamy, a marki odzieżowe prezentują wyjątkowe kampanie reklamowe. Dzisiaj mamy dla Was jeszcze ciepłe zdjęcia z kampanii  “Święta. Zawsze modnie.” od Zalando.

ZOBACZ: Reserved i kolejna odsłona kampanii #ICanBoogie – A Call For Dance

W tę Gwiazdkę grupa osób w wieku od 1 do 107 lat zebrała się, aby zaprezentować kampanię “Święta. Zawsze modnie.” wiodącej europejskiej platformy modowej i lifestyle’owej Zalando. Chwytająca za serce kampania 360° zwraca uwagę na to, co naprawdę liczy się w Święta: czas z najbliższymi, troska o kochane przez nas osoby i odpowiedni ubiór na wspólne spotkanie. Mogąc poszczycić się najszerszym asortymentem modowym w Europie, Zalando oferuje świąteczne stylizacje dla każdego – niezależnie od wieku, płci czy stylu.

Zalando na święta 2018

„Liczne opinie naszych konsumentów pozwoliły nam upewnić się, że więcej nas łączy, niż dzieli. Gwiazdka i okres świąteczny to ten wyjątkowy czas w roku, kiedy szczególnie doświadczamy rodzinnej bliskości, pomimo że dzielą nas odległe pokolenia, odmienne środowiska i zróżnicowane style. Jako wiodąca europejska platforma modowa, oferująca ponad 1900 marek, proponujemy stylizacje już ponad 24 milionom Klientów. Odpowiednio dobrany strój dodaje każdej okazji uroku, zbliża nas do siebie i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Zatem skądkolwiek jesteś i z kimkolwiek obchodzisz te Święta, w Zalando chcemy, byś mógł świętować w pełni stylu.” – mówi Jonny Ng, Director Marketing Strategy & Campaigns w Zalando.

Szeroka oferta Zalando zaakcentowana została w stylizacjach całej obsady, ubranej na zróżnicowane okazje, w tym np. ciepłe wełniane swetry tuż obok szykownych stylizacji wieczorowych. Następnie ujęcia pokazują nam barwny chór osób, od najmłodszych do starszych, na którego końcu stoi 107-letni Harry, trzymający w ramionach niemowlę
otwierające spot.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Zalando

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony