Zachwycamy się najnowszą kolekcją biżuterii YES – Magnolia

Zachwycamy się najnowszą kolekcją biżuterii YES – Magnolia

Kobiety uwielbiają biżuterię. A nadchodzący Dzień Kobiet jest świetnym pretekstem do zrobienia prezentu samej sobie. My mamy już nawet swój typ, bo światło dzienne ujrzała właśnie przepiękna kolekcja biżuterii od YES – Magnolia. Kolczyki, bransoletki, pierścionki i łańcuszki… Trudno byłoby ograniczyć się tylko do jednej rzeczy.

ZOBACZ: Tiffany pokazuje z bliska naszyjnik, który na Oscarach miała Lady Gaga

YES Magnolia

Harmonia kobiecości i naturalności zamknięta w ponadczasowym, florystycznym motywie. Magnolia to pełna światła, symboliczna kolekcja, która wydobywając wewnętrzną siłę, pozwala rozkwitnąć!

Znaczenie magnolii jest związane z symbolami szlachetności, wytrwałości i miłości do natury. W starożytnych Chinach uważano ją za doskonały symbol kobiecego piękna i łagodności. Subtelność i lekkość kwiatów magnolii rozświetlonych w blasku słońca w nowej kolekcji YES została wyrażona przez połączenie chłodnej masy perłowej z ciepłą, otulającą złotą oprawą. Delikatne, ażurowe wzory układają się w pełne pąki kwiatów. Od długich naszyjników po minimalistyczne, drobne kolczyki i ogromne, przestrzenne koła, projekt Kasi Bukowskiej uosabia eteryczność.

Kolekcja Magnolia jest już dostępna w sprzedaży.

Ceny wyświetlą się po kliknięciu na konkretne zdjęcie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe YES

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony