Wpadka Gucci? Kostium kąpielowy za 2000 zł, w którym… nie można iść na basen!

Wpadka Gucci? Kostium kąpielowy za 2000 zł, w którym… nie można iść na basen!

Wpadka Gucci? Kostium kąpielowy za 2000 zł, w którym… nie można iść na basen!

O co chodzi?

Szał na Gucci ponownie rozpoczął się kilka sezonów temu. Torebki z ich logo są aktualnie jednymi z najbardziej pożądanych, podobnie jak ich basicowe t-shirty. A tych drugich nawet nie trzeba nikomu jakoś specjalnie przedstawiać, noszą je wszystkie blogerki modowe i osoby, którym najnowsze trendy nie są obojętnie.

ZOBACZ: Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

Podczas, gdy bardzo dobra passa Gucci trwa w najlepsze, nie udało im się uniknąć małej wpadki. W ofercie domu mody pojawił się modny kostium kąpielowy, który… No właśnie.

Wpadka Gucci? Kostium kąpielowy za 2000 zł, w którym... nie można iść na basen!

Gucci kostium kąpielowy

Oczami wyobraźni wyobrażacie sobie już siebie z piękną opalenizną nad morzem lub na basenie w kostiumie z powyższego zdjęcia? Zaraz, zaraz… To chyba nie możliwe. Dlaczego? Bo w kostiumie Gucci… nie wolno się kąpać!

W opisie na stronie Gucci możemy przeczytać, że kostium ze względu na tkaninę, z której został uszyty, nie powinien mieć kontaktu z chlorem. Tak więc jeżeli chcecie założyć go na basen – robicie to na własne ryzyko. I niestety możliwe, że to będzie jednorazowy debiut drogiego kostiumu.

Jak więc nosić problematyczny kostium?

Na stronie domu mody został on zaprezentowany jako element stylizacji – wykorzystano go jako body i połączono z jeansami z wysokim stanem i skórzaną ramoneską.

ZOBACZ: Kostiumy kąpielowe na lato 2018. Pod lupą: Triangl

Gucci kostium kąpielowy – cena

Kostium, jak na niemożność korzystania z niego w każdych warunkach, jest dosyć drogi. Kosztuje 320 euro, czyli przy obecnym kursie jakieś 1380 złotych.

Nie myślcie jednak, że mały defekt powstrzymuje miłośniczki mody przez zakupem stroju. Nic z tych rzeczy, a dowodem na to mogą być zdjęcia z Instagrama, które znajdziecie w poniższej galerii.

ZOBACZ: Klapki Kubota WRACAJĄ! Dlaczego chcemy je nosić?

Kostium kąpielowy Gucci - inspiracje z Instagrama
Did someone say tacos?? #mexicana #misssalinas #misssalinasstyle
« 1 z 6 »

Zdjęcia: Materiały prasowe Gucci

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony