Wiosna/lato 2019 według Parfois. Zobaczcie piękną kampanię

Wiosna/lato 2019 według Parfois. Zobaczcie piękną kampanię

Wiosna/lato 2019 według Parfois. Zobaczcie piękną kampanię

Chociaż za oknami sroga zima, nie możemy przestać myśleć o nadchodzącej wiośnie. Sieciówki prezentują swoje nowe kampanię, a wśród nich jest m.in. Parfois. Modne torebki, apaszki, okulary przeciwsłoneczne i efektowna biżuteria to tylko mała część tego, co znajdziemy w sklepach…

ZOBACZ: Pinko ubiera “Love Bag”. Oto supermodne covery!

Parfois na wiosnę/lato 2019

Kwieciste i artystyczne wzory na zwiewnych i lekkich tkaninach wnoszą niespotykaną dotychczas lekkość, równoważącą odważne i nowoczesne dodatki z materiałów i o kształtach bardziej miejskich i futurystycznych. Kontrast ten pozwala odkrywać kolekcję przez dojrzałe i odważne kobiety.

Akcesoria o gładkich formach i przesadzonych rozmiarach mogą przybrać w tym sezonie minimalistyczne formy bądź być pełne detali. Pragniemy dodatków idealnych na plażę oraz letnie przyjęcia. Na torebkach mini bądź maxi prezentują się przeróżne tekstury; skórzane paski do torebek mają białe przeszycia; pojawiają się akrylowe kółka, a całość tryska kolorami. Inaczej nie chodziłoby tu o lato!

Ponownie pojawiają się materiały takie jak rafia, naturalna fibra oraz słoma. Życia dodają frędzle, a egzotyki – krokodyle skóry i akryle. Zdarzają się także nieoczekiwane tekstury, z błyszczących i uszlachetnionych tkanin, dodające nieco śmiałości prostym stylizacjom o konkretnej strukturze, lecz zawsze wygodnym kroju.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Parfois

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony