Wiemy, która marka odzieżowa ma najlepsze przymierzalnie!

Wiemy, która marka odzieżowa ma najlepsze przymierzalnie!

Bo dobre światło to podstawa!

Światło w sklepowych przymierzalniach potrafi płatać niezłe figle. Bo chociaż podczas mierzenia ubrań może wydawać się, że te wyglądają perfekcyjnie, w “zderzeniu” ze światłem dziennym lub wieczorowym okazuje się, że nie do końca… Na genialny pomysł wpadła marka Philips, która stworzyła specjalny system oświetlenia i umieściła go w przymierzalniach Top Secret…

ZOBACZ: Reserved i klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli Premium Collection SS19

Według przeprowadzonych w zeszłym roku badań, aż 60% decyzji zakupowych podejmowanych jest w przymierzalniach, a te, niestety, często nie są dobrze oświetlone. W dodatku blisko co trzeci kupujący zanim kupi daną rzecz, sprawdza jak w niej wygląda, robiąc sobie selfie. Tymczasem światło górne, instalowane zazwyczaj w przebieralniach, oświetla przede wszystkim czubek głowy, rozświetlając włosy, a rzucając cień pod oczy oraz na sylwetkę. Taka forma instalacji utrudnia klientom obiektywną ocenę stylizacji i podkreśla mankamenty figury lub cery.

#PhilipsxTopSecret

Oświetlenie marki Philips zainstalowane w Top Secret w centrum handlowym Posnania znajduje się wzdłuż lustra, dzięki czemu cała sylwetka oświetlona jest równomiernie, pozwalając na dokładne przyjrzenie się sobie i wybranemu strojowi. Odpowiednie światło oddaje prawdziwe kolory tkaniny, a także uwypukla jej fakturę oraz detale zdobień i wykończenia. Takie umiejscowienie światła nadaje także studyjnego efektu, przez co wykonywane selfie wyglądają znacznie lepiej.

Aż 67% zakupów dokonywanych jest przez Polaków ze względu na konkretną potrzebę. Oznacza to, że ważne jest dla nas, jak dane ubranie będzie prezentowała się w ściśle określonych warunkach ? np. na przyciemnionej sali w restauracji.

Odpowiedzią na tę potrzebę jest panel sterujący, umożliwiający wybranie jednego z trzech ustawień świetlnych – światło dziennie, światło domowe lub światło wieczorowe. Dzięki temu rozwiązaniu kupujący mają pewność, że przymierzalnia odzwierciedla realne warunki, w jakich będą noszone kupowane ubrania – czy to na spacerze, w pracy, czy na kolacji. Ten interaktywny element wprowadza do sklepu także element rozrywki, co jest ważne dla niektórych kupujących. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, klienci pozytywnie postrzegają siebie i przymierzalnie, dobrze się bawiąc podczas zakupów.

Rozwiązanie Philips PerfectScene oferuje 3 tryby świetlne symulujące dokładne warunki, np. przyciemnionej sali restauracyjnej, gdzie chcemy założyć przymierzaną właśnie sukienkę. Po wybraniu odpowiedniej opcji, temperatura oraz natężenie oświetlenia dostosowują się automatycznie w celu uzyskania optymalnego wrażenia. Prowadzi to do bardziej świadomych decyzji zakupowych, a przez to większej satysfakcji klientów oraz redukcji liczby zwrotów.

Philips PerfectScene poprawia komfort zakupów i angażuje klientów. Samopoczucie na zakupach poprawia też fakt, że oświetlenie LED emituje zdecydowanie mniej ciepła niż oświetlenie halogenowe, przez co w przymierzalni jest wygodniej i przyjemniej.

Przymierzalnie Top Secret z oświetleniem Philips! (FOTO)

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Philips

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony