Tiffany pokazuje z bliska naszyjnik, który na Oscarach miała Lady Gaga

Tiffany pokazuje z bliska naszyjnik, który na Oscarach miała Lady Gaga

Tiffany pokazuje z bliska naszyjnik, który na Oscarach miała Lady Gaga

Nigdy nie zgadniecie, ile ma karatów…

Jeszcze wczoraj wszyscy żyli galą rozdania Oscarów. Jednym z najgłośniejszych tematów w sieci był naszyjnik, który z dumą na swoim dekolcie zaprezentowała Lady Gaga.

ZOBACZ: ROSA i zjawiskowa biżuteria na jesień/zimę 2018

Dla piosenkarki tegoroczne Oscary były wyjątkowe. Gaga odebrała statuetkę za utwór Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy, który wykonała razem z Bradleyem Cooperem i który w mgnieniu oka stał się ogromnym hitem.

Lady Gaga naszyjnik

Artystka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez dom mody Alexander McQueen. Uzupełnieniem kreacji był imponujący naszyjnik od Tiffany & Co..

Lady Gaga Tiffany

W sieci zawrzało, a naszyjnik był jednym z najgorętszych oscarowych tematów. Na Instagramie @tiffanyandco pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć diamentowe cudo w pełnej okazałości.

Wiecie, że sam żółty diament ma… 128 karatów? Ma również wyjątkowy szlif – zamiast 58 faset (klasyczny szlif brylandowy) jest ich o 24 więcej, czyli 82. Kamień wart jest 30 milionów dolarów, a Lady Gaga nie jest pierwszą szczęściarą, która miała okazję zaprezentować go na szyi. Jak możemy dowiedzieć się od Tiffany’ego – prócz Gagi nosiły go tylko dwie osoby. Jedną z nich była Audrey Hepburn.

Żółty diament jest jednym z największych, które zostały znalezione do tej pory.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @tiffanyandco / @alexandermcqueen

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony