Ten pierścionek dopiero pojawił się w sprzedaży, a już jest prawie wyprzedany!

Ten pierścionek dopiero pojawił się w sprzedaży, a już jest prawie wyprzedany!

Ten pierścionek dopiero pojawił się w sprzedaży, a już jest prawie wyprzedany!

My – kobiety – uwielbiamy piękną biżuterię. I chyba nie będziecie zdziwione, jak napiszemy, że zachwycamy się najnowszą kolekcją od YES. Z kolekcji Lunaria nasze serca najbardziej skradły przepiękne pierścionki. Z resztą chyba nie tylko nasze, bo kolekcja trafiła do sprzedaży wczoraj, a pierścionki są już praktycznie wyprzedane…

ZOBACZ: Zachwycamy się najnowszą kolekcją biżuterii YES – Magnolia

Jasny topaz i precyzyjne sploty szlachetnego kruszcu otaczającego kamienie, utkane są w staranne, koronkowe wzory. Drobne kamienie załamują światło pod każdym kątem, tworząc olśniewające pierścionki, naszyjniki i bransoletki.

YES Lunaria

Magda Dąbrowska w kolekcji Lunaria zawarła liryczną historię klasycznego romansu. Pełną delikatnych, roślinnych ornamentów i magnetyzującego blasku szlachetnych kamieni zamkniętych w złotej oprawie.

Nieśmiały uśmiech, ale i powłóczyste spojrzenie, subtelność lecz także wewnętrzna moc ? to biżuteria dla nieprzeciętnych osobowości.

W romantycznym ogrodzie Lunaria annua skupia na sobie całą uwagę tylko raz w roku. Zachwycająca obfitość małych, świetlistych księżyców mieni się w słońcu, przyciągając wzrok arcydelikatnym skrzeniem. Czuła i słodka natura tętni marzeniami i emanuje światłem – jak kobieta nosząca tę kolekcję.

Ceny wahają się od 379 do 1295 złotych – dokładne kwoty poznacie po kliknięciu na zdjęcie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe YES

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony