Savage x Fenty, czyli nowy tajemniczy projekt Rihanny

Savage x Fenty, czyli nowy tajemniczy projekt Rihanny

Po sukcesie marki beauty piosenkarka zabrała się za… bieliznę!

Po podboju rynku muzycznego Rihanna stwierdziła, że czuje niedosyt. Stworzyła własną markę kosmetyków – Fenty Beauty – która podobnie jak jej muzyka, odniosła wielki sukces. Kosmetyki, które swoim nazwiskiem sygnuje Riri robią ogromną furorę na Instagramie i YouTube, a blogerki twierdzą, że idzie za nimi nie tylko sama gwiazda, ale również rewelacyjna jakość. Czy tak samo będzie w przypadku jej nowego projektu?

ZOBACZ: Fenty Beauty już niedługo w Polsce!

Savage x Fenty

Savage x Fenty to najnowszy projekt gwiazdy. W sumie to Rihanna nie od dzisiaj demonstruje swoją miłość do mody. Dowodem na to mogą być nie tylko kolekcje ubrań, które tworzy przy współpracy z Pumą, ale również Savage x Fenty. O nowej marce gwiazdy wiadomo póki co niewiele, ale wątpliwości zostaną rozwiane już lada moment. Marka zadebiutuje już za 11 dni, czyli mniej niż dwa tygodnie.

Rihanna projektuje bieliznę!

Zastanawiacie się czym tym razem zajęła się diva? Spieszymy z odpowiedzią. Savage x Fenty to marka, w ofercie której znajdziecie bieliznę. Jak możemy się domyślać – będzie bardzo seksownie. Już po zapowiedziach widzimy, że marka jest bardzo spójna z wizerunkiem i stylem gwiazdy.

Co ciekawe – piosenkarka nie poszła w kierunku, w którym idzie wiele marek i nie stworzyła wyłącznie bielizny dla szczupłych kobiet. W jednym z filmików zapowiadających kolekcję (znajdziecie go w poniższej galerii!) widzimy modelkę plus size. I coś czujemy, że to może przyczynić się do wielkiego sukcesu marki!

Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ: Body Lava i Fairy Bomb. Fenty Beauty prezentuje nowości

Savage x Fenty, czyli nowy tajemniczy projekt Rihanny
We got neXt.
« 1 z 6 »

Zdjęcia: Materiały prasowe Savage x Fenty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony