Sabrina Pilewicz i torebki, które zachwycą nie tylko małe dziewczynki

Sabrina Pilewicz i torebki, które zachwycą nie tylko małe dziewczynki

Sabrina Pilewicz i torebki, które zachwycą nie tylko małe dziewczynki

Która z Was oglądała Atomówki?

Polscy projektanci mody zaczynają coraz bardziej bawić się modą i tworzą coraz ciekawsze projekty. Przykładem może być najnowsza kolekcja Sabriny Pilewicz, która zaszalała i stworzyła torebki tak “odlotowe”, jak główne bohaterki – Atomówki.

ZOBACZ: HOT PREMIERA! Zobaczcie jeszcze ciepły wakacyjny lookbook Bizuu Mer 2018

Sabrina Pilewicz Atomówki

SPxPOWERPUFFGIRLS to ekskluzywna kolekcja, w której zobaczymy trzy modele torebek, odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę.  Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. Wprowadzając pierwszą w historii linię inspirowaną kultowymi Atomówkami, projektantka postanowiła w sposób niekonwencjonalny zabawić się formą, prezentując nowy, unikatowy kształt – owal.

Mała, podręczna torebka, w kształcie miniaturowej Atomówki  jest dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie. Będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji!  Wyjątkowa kolekcja, skierowana do dziewczyn i kobiet, skupia się na ich sile, charyzmie i całej gamie możliwości, jakie mają do zaoferowania światu. Dzięki temu każda z fanek kultowej serii będzie mogła zdecydować, którą jest Atomówką i dostosować torebkę do swoich preferencji i osobowości.

Jesteśmy przekonane, że kolekcja będzie hitem, a torebki nie raz będziemy mogły oglądać na czerwonym dywanie.

Cena? 2500 złotych za Atomówkę lub 1500 złotych za torebkę gładką.

ZOBACZ  WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Sabrina Pilewicz / Maciej Nowak

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony