ROSA i zjawiskowa biżuteria na jesień/zimę 2018

ROSA i zjawiskowa biżuteria na jesień/zimę 2018

Kobiety uwielbiają biżuterię. Nie od dziś wiadomo, że jest ona kropką nad „i” w każdej stylizacji. Zjawiskowy łańcuszek, efektowny pierścionek czy delikatna bransoletka. W kolekcji na jesień/zimę 2018 od marki ROSA zdecydowanie jest z czego wybierać.

ZOBACZ: Lubisz efektowną biżuterię? Zobacz kolekcję Przyjaźń od W. Kruk

Dzisiaj mamy jeszcze ciepłe zdjęcia z najnowszej kampanii z piękną Alicją Tubilewicz  w roli głównej.

Najnowsza kolekcja Rosa jest jak wspomnienie wakacji. Projektantka Agnieszka Rosa przy pomocy pięknej i wyrazistej złotej biżuterii pragnie zatrzymać energię letnich dni. W swoich projektach oddaje symbole lata w sposób nieoczywisty, nowoczesny i minimalistyczny. Biżuteria staje się marzeniem zamkniętym w artystycznej formie.

Rosa biżuteria

Każdy element kolekcji to małe dzieło sztuki, wykonywane ręcznie z wielką precyzją. W kolekcji znajdziemy pierścienie i sygnety z rzeźbionymi kamieniami: inkrustowany złotym księżycem lapis lazuli czy precyzyjnie oddany w onyksie wianuszek róż. Nieregularna płaszczyzna złotej tafli raz przywodzi na myśl egzotyczną muszlę, innym razem księżyc w pełni. Zatopione w złocie perły przenoszą nas w morską podróż. Agnieszka Rosa nadaje złotu strukturę przywodzącą na myśl skrzący się w słońcu piasek, efekt ten dodatkowo wzmacniając blaskiem brylantów.

Nastrój kolekcji doskonale oddaje artystyczna kampania autorstwa Agnieszki Kuleszy i Łukasza Pik. Malarskie portrety uwiecznione na kliszy podkreślają sensualność i zmysłowość biżuterii.

Nowa kolekcja dostępna będzie w sprzedaży od 27 września br, w sklepie stacjonarnym w Warszawie, oraz we wkrótce otwartym butiku w Poznaniu oraz sklepie marki online.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe ROSA / Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony