Roczna córka Kylie Jenner dostała swoje pierwsze buty od Sophii Webster

Roczna córka Kylie Jenner dostała swoje pierwsze buty od Sophii Webster

Roczna córka Kylie Jenner dostała swoje pierwsze buty od Sophii Webster

Córeczka Kylie Jenner, Stormi Webster, chociaż ma dopiero rok to już wzbudza ogromne zainteresowanie najlepszych projektantów mody. Urodziny to świetny pretekst do wysłania prezentów, a przy okazji do zaprezentowania marki na wpływowym Instagramie.

ZOBACZ: Jaką torebkę Kylie Jenner podaruje Stormi jako pierwszą? Jej cena powala!

Stormi pierwszego lutego świętowała swoje pierwsze urodziny. Wśród prezentów, które dostała dziewczynka, znalazła się m.in. pierwsza para butów od Sophii Webster! Tak, dziewczynka ma już własne buty ze skrzydełkami!

Sophia Webster buty

Sophia Webster zachwyciła się zdjęciem, na którym Stormi siedzi na łóżku z doczepionymi różowymi skrzydłami. Postanowiła podarować jej kolejne skrzydła – tym razem takie, które zdobią malutkie złote buciki. Projektantka dołączyła również pasujące buty dla Kylie, mama Stormi dostała kultowe już szpilki. Teraz duet może być jeszcze bardziej stylowy!

Tutaj nie sposób nie wspomnieć, że Sophia Webster już od jakiegoś czasu tworzy rówież kolekcję Mini dedykowaną wszystkim małym fashionistkom. Model, który dostała Stormi to Chiara Baby. Buty kosztują około 1150 złotych.

Złote buciki podbiły nasze serca, a Wasze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kyliejenner

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony