Rihanna chce zostać nową Victorią Beckham?

Rihanna chce zostać nową Victorią Beckham?

Rihanna chce zostać nową Victorią Beckham?

Zasłynęła niesamowitym głosem. Na karierze muzycznej była skupiona maksymalnie przez ponad 10 lat, później stwierdziła, że jej to nie wystarcza. Oprócz rynku muzycznego postanowiła podbić również kosmetyczny i modowy. Jej marka, Fenty Beauty, zrobiła ogromne zamieszanie w świecie beauty i zaskoczyła niejedną miłośniczkę dobrych kosmetyków. Bo kosmetyki od Rihanny są naprawdę dobre, ale pewnie nie jedna z Was przekonała się o tym na własnej skórze. W świecie mody rewolucję zrobiły jej współprace z Pumą, a także bieliźniana marka – Savage x Fenty. Okazuje się, że Rihanna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa…

ZOBACZ: Fenty Beauty prezentuje kolejne nowości!

Nienasycona Rihanna powiększa swoje imperium. Tym razem postanowiła wziąć przykład z Victorii Beckham i… otwiera własny dom mody! Jesteśmy bardziej niż pewne, że kolejny projekt będzie kolejnym sukcesem.

Rihanna otwiera dom mody!

Rihanna łączy siły z LVMH i już niedługo zaprezentuje swój własny dom mody. LVMH to koncern zrzeszający ponad 70 luksusowych domów mody i marek – wśród nich znajdują się m.in. Celine i Louis Vuitton. Jak podaje serwis WWD – to właśnie m.in. osoby związane z wymienionymi markami mają pomóc Rihannie w stworzeniu kolejnego projektu.

Podobno gwiazda już jakiś czas temu podpisała umowę z LVMH i już pracuje nad swoją pierwszą kolekcją. Całkiem możliwe, że już pochwaliła się jednym z projektów – ostatnio fotoreporterzy przyłapali ją w oryginalnych okularach przeciwsłonecznych z logo FENTY.

Jedno jest pewne – znając Rihannę poznamy jej markę szybciej niż nam się wydaje.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @badgalriri

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony