Reserved i kolejna odsłona kampanii #ICanBoogie – A Call For Dance

Reserved i kolejna odsłona kampanii #ICanBoogie – A Call For Dance

Reserved i kolejna odsłona kampanii #ICanBoogie – A Call For Dance

Polska sieciówka – Reserved – zaskoczyła ostatnio kolejną wielką kampanią reklamową. Tym razem w roli głównej nie wystąpiła Cindy Crawford, a Joanna Kulig i Jeanne Damas, które w pierwszej części tańczyły i śpiewały „I Can Boogie”. Dzisiaj mamy dla Was rozdział drugi – A Call For Dance.

ZOBACZ: I Can Boogie, czyli Joanna Kulig i Jeanne Damas w kampanii Reserved na jesień 2018

Reserved #ICanBoogie

Druga odsłona  filmowej kampanii  Reserved z Joanną Kulig i Jeanne Damas w rolach głównych rozgrywa się zabytkowym budynku głównego gmachu Politechniki Warszawskiej. Choć każda z nich jest inna, jedna i druga pełne są tej samej energii, wyrażanej przez spontaniczny, radosny i zmysłowy taniec.

W krótkim video bohaterki  ?Call for dance? nie mają ochoty ani rozmawiać, ani wracać do domu. Odkładając z lekkim znudzeniem słuchawkę, przy dynamicznych dźwiękach francuskiej piosenki zespołu Polo & Pan ?Coeur D?artichaut?, rozpoczynają   roztańczoną wypowiedź, idealnie oddającą klimat najnowszej kapsuły marki.

Drugi rozdział kampanii Reserved luźno nawiązuje do minionych dekad i jest dedykowany  kapsule ?Retro Fun?. Reserved nie upiera się przy konkretnym dziesięcioleciu. Czerpie po kawałku, przywołując najważniejsze elementy dekad , stawiając na dziewczęcość i kolorowe szaleństwo. Sięganie do stylu retro ma być zabawą, nie obowiązkiem. Wszystko tu jest przerysowane: duża krata na płaszczu z dużym kołnierzem, duże guziki żakietu i spódnicy, duże oprawki okularów przeciwsłonecznych i duże ozdobne klamry przy butach. Dla równowagi kilka miniaturowych akcesoriów. W kolekcji odgrywa ważną  rolę faktura materiałów: błysk, mat, sztuczne futerko, czy tweedowy splot. Odwołując się do tańca Jeanne i Joanny, zgodnie z techniką freestyle możemy poszczególne elementy łączyć, zapominając o ustalonych regułach. Jeśli nie możemy zdecydować się, czy kwiatki, czy kratka, załóżmy jedno i drugie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Reserved

Zobacz również

3 komentarze

 • Martyna
  4 lata temu

  Od roku kampanie Reserved bardzo mile mnie zaskakują. Ciekawe pomysły i współpraca ze wspaniałymi gwiazdami. Wszystko razem cieszy oczy i chce się oglądać po kilka razy.

 • Katey
  4 lata temu

  Świetne zdjęcia i super wybór miejsca. Pięknie wyszło.

 • bulka
  4 lata temu

  Obie modelki w tych kreacjach prezentują się nieziemsko, jak tylko będę miała okazję to zajrzę do salonu co tam przygotowali.

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony