Powiew lata w kolekcji Botanica SS19 od EDITED

Powiew lata w kolekcji Botanica SS19 od EDITED

Chociaż kochamy zimę, z niecierpliwością oczekujemy na wiosnę. Ten czas uprzyjemniają nam ukazujące się lookbooki dedykowane na sezon SS19. Wśród nich znajduje się jeszcze ciepła kampania od EDITED.

ZOBACZ: Kylie Jenner w sukience Magdy Butrym

To, co nam się podoba jest równocześnie tym, co może kłuć w oczy. Zdjęcia wyglądają, jakby zostały zrobione 20 lat temu niezbyt dobrym aparatem na kliszę. Ale czy to właśnie nie to jest miłą odmianą dla wszystkich idealnych zdjęć w kampaniach?

EDITED na wiosnę/lato 2019

Ciepłe naturalne tony pustyni ? od piaskowych kolorów ziemi, po odcienie khaki, spotykają się z odważnymi detalami i formami w najnowszej wiosennej kolekcji EDITED ?Botanica?. W rezultacie otrzymujemy świeży, minimalistyczny look, który spaja nieprzemijające klasyki z elementami nowoczesności. Elegancja pustyni łączy się z bezwzględnością Safari.

Wiosenna kolekcja ?Botanica? została zaprojektowana w Berlinie przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i jej zespół. Jej kluczowymi elementami są trencze, kombinezony, welurowe i skórzane koszule oraz spódnice. Kwieciste oraz zwierzęce wzory kontrastują z przytulnymi swetrami w delikatnych odcieniach różu, a masywne botki, w połączeniu z koszulowymi sukienkami, przełamują dziewczęcą lekkość stylizacji.

Modelki Shelby Hayes i Eniola Abioro zostały sfotografowane w południowej Kalifornii w Parku Narodowym Joshua Tree. Za produkcję lookbooku odpowiedzialny jest zespół produkcyjny EDITED na czele z dyrektorką marki Franziską Nellessen.

Kolekcja ?Botanica? będzie dostępna na stronie internetowej EDITED.pl oraz w sklepach w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie, Monachium oraz Wiedniu od 22.01.2019

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Edited / Nicolas Kantor

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony