Pocztówki z Bali, czyli zjawiskowy lookbook od Łukasza Jemioła

Pocztówki z Bali, czyli zjawiskowy lookbook od Łukasza Jemioła

Pocztówki z Bali, czyli zjawiskowy lookbook od Łukasza Jemioła

Sezon urlopowy rozpocznie się już lada moment, a do czasu wyjazdów nie pozostaje nam nic innego jak wakacyjne nastrajanie. A czy może być coś lepszego niż przeglądanie pięknych zdjęć zrobionych na malowniczym Bali? Właśnie takie fotografie serwuje nam Łukasz Jemioł i prezentuje najnowszą kampanię na SS19.

ZOBACZ: Kamila Szczawińska w najnowszej kampanii HIBOU sleepwear

Piaszczyste plaże, bujna roślinność i tradycyjna architektura Azji południowo-wschodniej – tak Łukasz Jemioł zaprasza nas w romantyczną podróż po magicznej wyspie Bali. A to za sprawą zjawiskowej sesji wizerunkowej z udziałem jego najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 autorstwa Basi Czartoryskiej.

Nostalgia do mody minionych czasów i inspiracja różnymi epokami historycznymi, w połączeniu z minimalistycznymi i nowoczesnymi formami, dały efekt nowej kolekcji Łukasza Jemioła na sezon wiona-lato 2019. Niedosłowne, nonszalanckie i eklektyczne stylizacje projektanta stały się głównym bohaterem sesji mającej miejsce na pięknej i nieokiełznanej wyspie Bali: na Seseh Beach i w Canguu.

Łukasz Jemioł na wiosnę/lato 2019

Nowa sesja wizerunkowa autorstwa Basi Czartoryskiej, której asystowały Natalia Zawada i Pola Golik, w pełni oddaje klimat wiosenno-letniej kolekcji projektanta. Eteryczne, zwiewne i kobiece ubrania świetnie wpisały się w otoczenie wyspy. Na zdjęciach możemy dostrzec naturalną, lecz zjawiskową kobietę (w tej roli Kristina z agencji Bali Model Agency) zdającą się być jej mieszkanką. Zaprasza ona do swojego melancholijnego świata, zachowując przy tym nutę tajemniczości. Zdjęcia przypominają pocztówki z najpiękniejszych, nieeksplorowanych przez turystów miejsc, sprawiając wrażenie bardzo intymnych, a Bali ukazana jest jako miejsce ucieczki od świata i zaczerpnięcia oddechu.

Prezentowane na fotografiach sylwetki to przede wszystkim zwiewne sukienki boho i luźne koszule idealnie wpisujące się w gorący i wilgotny klimat indonezyjskiej wyspy. Charakterystyczne detale, takie jak rozbudowane rękawy, falbany i wiązania przy szyi, dodają ubraniom lekkości i powabu. Wśród kolorów wyróżnić można biel, beż i błękit – występujący również w formie printów inspirowanych holenderskimi wazami oraz bardzo modnego w tym sezonie wzoru tie-dye.

Warto przypomnieć, że poza wyjątkowymi krojami, kolekcja Łukasza Jemioła na sezon wiosna-lato 2019 to również wysoka jakość takin i wykończenia. Projektant wykorzystał takie szlachetne materiały, jak jedwabie, koronki, z?akardy, plecionki oraz bawełna.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Łukasz Jemioł / Basia Czartoryska

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony