Pinko ubiera “Love Bag”. Oto supermodne covery!

Pinko ubiera “Love Bag”. Oto supermodne covery!

Love Bag od Pinko to jedne z najbardziej pożądanych torebek. Pokochały je blogerki, które chętnie prezentują je w swoich stylizacjach. Pokochały je również “zwykłe” kobiety – Love Bag to świetna alternatywa dla dużo droższych torebek Gucci czy Chanel.

ZOBACZ: Jaką torebkę Kylie Jenner podaruje Stormi jako pierwszą? Jej cena powala!

W tym roku furorę zrobiły przezroczyste plastikowe torby. Zaczęło się od Celine – torba przypominająca reklamówkę była dodatkiem do skórzanego portfela. Na Instagramie można było odnieść wrażenie, że blogerki kupowały zestaw wyłącznie dla torby. Następnie przezroczyste torby zawitały do sieciówek.

Teraz Pinko postanowił ubrać swoje Love Bag…

Pinko Love Bag Cover

Co powiecie na przezroczysty cover dla swojej torebki? Pinko lansuje nowy dodatek, który ma nie tylko chronić nasze torebki przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych (idealna opcja na jesień i zimę!), ale także nadać torebce nowy wygląd.

Przezroczysta torebka

Cover Love jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – białej (przezroczystej / bezbarwnej), żółtej i różowej. “Osłonka” jest dostępna w dwóch rozmiarach – pasuje na standardowe torebki oraz na ich mniejsze wersje. Cover Love, niezależnie od rozmiaru, kosztuje 40 euro, czyli około 170 złotych. Póki co covery dostępne są wyłącznie na stronie Pinko.

Co powiecie na takie urozmaicenie torebki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @pinkoofficial / MATERIAŁY prasowe Pinko

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony