Kiedy Pierpaolo Piccioli spotyka Moncler…

Kiedy Pierpaolo Piccioli spotyka Moncler…

Kiedy Pierpaolo Piccioli spotyka Moncler…

Moncler uwielbia zaskakiwać, ale chyba jeszcze nigdy nie zaskoczył tak jak teraz. A tak właściwie to nie Moncler a Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny domu mody Valentino. Zastanawiacie co wspólnego mają ze sobą te dwa “brandy”? A no na przykład to, że właśnie połączyli siły, a efektem jest kolekcja puchowych kurtek. W stylu haute couture, oczywiście.

płaszcz puchowy Moncler

Zdjęcia kolekcji hulają w sieci już od kilku dni i wywołały ogromne poruszenie, nie tylko w świecie mody. Płaszcze (a także kurtki, narzutki i spódnice) z praktycznym użytkowaniem mają wspólnego tyle co nic, no ale od kiedy haute couture jest użytkowe… Kolekcja na pewno jest bardzo intrygująca i nie sposób ją przemilczeć. Modelki prezentujące efekty współpracy Pierpaolo Piccioli x Moncler praktycznie od stóp do głów odziane są w pikowany materiał. Efektownie? Nawet bardzo!

Warto wspomnieć, że współpraca Moncler z Pierpaolo Piccioli to dopiero początek. Jest to część projektu Genius Group, do którego zaproszono łącznie osiem nazwisk znanych w świecie mody, m.in. Craiga Greena, Sandro Mandrino czy Simone Rocha.

ZOBACZ: Celine sprzedaje… reklamówkę za 3,5 tysiąca złotych?

Zdjęcia: Materiały prasowe moncler

Zobacz również

4 komentarze

 • Anonim
  1 rok temu

  Jestem ciekawa ceny tych przerażających kurtko-płaszczy?

  • redakcja
   1 rok temu

   Płaszcze ze standardowych kolekcji Moncler zaczynają się powyżej tysiąca euro, także możemy się tylko domyślać ile kosztują projekty Pierpaolo Piccoli… 🙂

 • Jagna
  1 rok temu

  Na taki mróz jak jest teraz to by się przydało! musi być cieplutkie👍👍👍

  • redakcja
   1 rok temu

   Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! 🙂

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony