Pierpaolo Piccioli kolejny raz zaskakuje kolekcją dla Moncler

Pierpaolo Piccioli kolejny raz zaskakuje kolekcją dla Moncler

Zobaczcie oryginalne projekty.

Jeżeli myślałyście, że Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny domu mody Valentino, nie może zrobić większego zamieszania w świecie mody niż do tej pory… Nic bardziej mylnego! Kiedy dwa lata temu pisałyśmy o niezwykle oryginalnej kolekcji, którą zaprojektował dla Moncler, myślałyśmy, że już nic nie jest w stanie zaskoczyć nas bardziej. Aż do teraz.

ZOBACZ: Kiedy Pierpaolo Piccioli spotyka Moncler…

Pierpaolo Piccioli x Moncler

Przedstawiamy 1 Moncler Pierpaolo Piccioli Genius project. Oto haute couture w najczystszym wydaniu.

Pierpaolo Piccioli po raz kolejny do swojego zadania podchodzi bardzo dosłownie. Moncler słynie ze znanych na całym świecie i niezwykle pożądanych puchowych kurtek i płaszczy. Nikogo więc nie dziwi, że Piccoli postanowił odziać modelki od stóp do głów z pikowany materiał. Tym razem projekty są odważniejsze niż poprzednio – o ile w 2018 “kostiumy” były dopasowane, tak teraz przypominają rozłożyste balowe suknie – a niektóre z nich dosłownie nimi są. Projektant do mocno rozkloszowanych puchowych spódnic proponuje zarówno dopasowane (i aż się prosi, żeby napisać “skromne”) kurtki, jak i te z ogromnymi kapturami lub… otworami na twarz.

Pierpaolo Piccioli x Moncler – ceny

Zainteresować mogą Was również ceny, przy których cena kurtki z regularnej kolekcji Moncler może wydać się bardzo rozsądna. Najdroższym elementem kolekcji jest czarna suknia z trenem, za którą trzeba zapłacić aż €19,210 (około 82,000 złotych). Żółty strój to wydatek €17,515 (około 75,000 złotych), niebieska spódnica zdobiona bordowymi paskami €7,345 (około 31,000 złotych), a biała kurtka – €7,119 (około 30,000 złotych).

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Moncler

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony