Paulina Krupińska gwiazdą najnowszej kampanii Selfie Jewellery

Paulina Krupińska gwiazdą najnowszej kampanii Selfie Jewellery

Paulina Krupińska gwiazdą najnowszej kampanii Selfie Jewellery

Już od dawna jednym z pierwszych miejsc, do których się udajemy gdy poszukujemy idealnej biżuterii jest Selfie Jewellery. Za ich koczyki i chokery zebrałyśmy już mnóstwo komplementów i zapytań o to, skąd pochodzą te cuda. Nie inaczej jest (i będzie!) w przypadku najnowszej kolekcji, która dopiero co ujrzała światło dzienne, a już zdążyła zawrócić nam w głowie…

ZOBACZ: Izabela Janachowska zachwyca w kampanii Selfie Jewellery

Dzisiaj mamy zdjęcia z najnowszej kampanii z Pauliną Krupińską w roli głównej. Maciej Nowak sfotografował modelkę i efektowną biżuterię na tle bardzo klimatycznych wnętrz Hotelu Belotto.

Paulina Krupińska Selfie Jewellery

Propozycje marki Selfie Jewellery na Jesień/Zima to pięć mini kolekcji, które prezentują najgorętsze trendy sezonu.

Kolekcja Chic

To linia biżuterii wykonanej z kamieni naturalnych: hematytów oraz agatów. Dzięki połączeniu szlachetnych kruszców z czernią i złotem, choć mocno inspirowana klasyczną elegancją, ma również bardzo uniwersalny charakter i doskonale współgra z każdą stylizacją. Linia chic to nie tylko bransoletki, ale również elastyczne pierścionki, które można łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji.

Kolekcja Icon

Drugi nurt w kolekcji to biżuteria z dodatkiem pereł hodowlanych oraz wykonana z masy perłowej: kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki elastyczne. Klasyczne perły zostały urozmaicone ciekawym designem, dzięki czemu zyskały nowoczesny wygląd. To klasyka w zupełnie nowym, współczesnym wydaniu.

Kolekcja wyrazistych kolczyków

W linii tej znalazły się wyraziste kolczyki koła połączone z drobnymi zaciskanymi kolczykami na chrząstkę. Można z nich tworzyć całe zestawy, dzięki czemu powstanie bardzo oryginalna i ozdobna stylizacja ucha. Kolczyki z ogromnymi gwiazdkami to kwintesencja stylu Glam Rock i ukłon w stronę lat 70-tych.

Kolekcja inspirowana motywami chrześcijańskimi

Projektantki Selfie Jewellery promują w tym sezonie również motywy sakralne. Po Gali MET w Nowym Yorku, której tematem były motywy chrześcijańskie nie ma już wątpliwości, że motywy religijne są mocno w trendach. Marka proponuje naszyjniki nie z jednym, ale dwoma krzyżykami oraz medaliki z Maryją i Św. Ritą.

Kolekcja z motywem róży

Motyw róży to bardzo silny trend w tym sezonie, prosto ze światowych wybiegów. W kolekcji Selfie Jewellery ozdabia kolczyki typu hoop oraz naszyjniki. Kwiat ten to symbol piękna i delikatności, ale również idealny prezent dla ukochanej kobiety.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Selfie Jewellery / Maciej Nowak

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony