Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

My wpisałyśmy go listę letnich must have, a Ty?

Jeżeli lubicie mieć wybór i nie lubicie kupować tego, co zostało – kwiecień jest dobrym moment, żeby zacząć rozglądać się za kostiumem kąpielowym. Prezentowałyśmy Wam już propozycje Zary i Mango, a dzisiaj przychodzimy z czymś bardziej ekskluzywnym. Jeżeli więc macie trochę większy budżet na strój to koniecznie zwróćcie uwagę na…

stroje kąpielowe La Reveche

Kostiumy La Reveche zrobiły ogromną furorę na Instagramie już w tamtym roku. I jesteśmy przekonane, że nie musimy Wam ich jakoś specjalnie przedstawiać. Marka zasłynęła z kostiumów zdobionych pięknymi kwiatowymi girlandami. Projekty La Reveche pokochały gwiazdy i celebrytki, a wśród nich nasze polskie Natalia Siwiec, Julia Wieniawa, Deynn czy Jessica Mercedes.

ZOBACZ: Zara Home – kolekcja Beachwear na sezon 2018

Najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy świata?

To chyba żadne przegięcie… Kostiumy La Reveche to ręczna produkcja prosto z włoskiej Sardynii. Jak już wspomniane zostało wyżej – stroje (nie wszystkie, bo marka idzie również w innym kierunku, ale nie o tym piszemy dzisiaj) zdobione są kwiatami, a każdy z nich wykonany jest z delikatnego szyfonu. Marka korzysta z najlepszych gatunkowo tkanin i między innymi to stoi za wiekiem sukcesem La Reveche.

Kostiumy są tak piękne, że aż ciężko ograniczać się do noszenia ich tylko na plaży. W połączeniu ze spódnicami czy jeansowymi szortami wyglądają równie zjawiskowo.

Kostiumy La Reveche – cena

Stroje nie należą do tanich, ale jesteśmy w nich tak zakochane, że byłybyśmy gotowe wydać na nie każde pieniądze. Jednoczęściowe kostiumy, o których piszemy kosztują od 215 do 245 euro. W Polsce kupicie je w butikach Moliera 2 od 930 do 995 złotych. Tańsze są kostiumy dwuczęściowe, które kupicie za około 600 złotych, ale na nich skupimy się w oddzielnym artykule.

ZOBACZ: W Mango już lato! Zobaczcie tegoroczną plażową kolekcję

zdjęcia: materiały prasowe La Reveche

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony