& Other Stories łączy siły z Alix Brown. Oto piękna kampania w stylu lat 70.

& Other Stories łączy siły z Alix Brown. Oto piękna kampania w stylu lat 70.

& Other Stories łączy siły z Alix Brown. Oto piękna kampania w stylu lat 70.

& Other Stories to jedna z tych marek, która już nie zaskakuje nas pięknymi kampaniami reklamowymi. Ona po prostu je robi. Dzisiaj przychodzimy z jeszcze ciepłymi zdjęciami z kampanii w stylu lat 70., która jest efektem współpracy sieciówki z Alix Brown...

ZOBACZ: & Other Stories zaskakuje kolekcją do kosmetyków włosów!

& Other Stories świętuje początek 2019 roku nową kampanią w stylu lat 70. Występuje w niej DJ-ka i muza świata mody ? Alix Brown. Na planie sesji zdjęciowej podzieliła się m.in. swoim zdaniem na temat stylu retro…

& Other Stories x Alix Brown

Alix Brown urodziła się w Atlancie, mieszka w Los Angeles. Jej słabością jest styl lat 60. i 70. ? zarówno w muzyce, jak i w modzie. Posiada też wyjątkowy talent, by nadawać retro klimatom wyjątkowo współczesnego charakteru. W kampanii & Other Stories Alix występuje w wysoko spiętych paskiem spodniach-dzwonach, w odcieniach rdzy i błękitu, zaprojektowanych w atelier marki w Los Angeles.

Co najczęściej masz na sobie?

Lubię nosić wyszukaną apaszkę i perfumy ?Fracas? Roberta Piguet?a.

Masz słabość do krawiectwa lat 60. i 70. Co w tych czasach tak Cię inspiruje?

Ludzie tworzyli wtedy świat, który wydaje mi się przyjemny do życia i słuchania. Świat, w którym muzyka i moda szły ze sobą w parze. Nie nosiło się rzeczy, które po prostu były na czasie. Ubierano się tak, by wyrażać siebie. Jeśli dziewczyna w latach 60. zakładała miniówkę, to pewnie wybierała się na koncert Rolling Stonesów. Teraz ludzie noszą koszulki zespołów, o których istnieniu nie mają pojęcia. W latach 70. byłoby to niemożliwe.

Jak ubierać się w stylu retro, by wyglądać i czuć się nowocześnie?

Łączyć stare z nowym. Nigdy nie ubieram się całkowicie w vintage.

Co sądzisz o ubraniach, które masz na sobie w sesji & Other Stories?

Uwielbiam je, to dokładnie moja bajka ? marzył mi się taki kombinezon! Przyda mi się też biały Tshirt, ten z kolekcji przypomina idealny vintage.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe & Other Stories

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony