North West to fashionistka? Nie widzieliście Chicago…

North West to fashionistka? Nie widzieliście Chicago…

North West to fashionistka? Nie widzieliście Chicago…

Dziewczynka chodzi po domu w obcasach mamy, z torebkami za kilkanaście tysięcy dolarów…

Jeżeli myślałyście, że to North West to najlepsza kandydatka na najmłodszą fashionistkę w historii… Nie widziałyście jeszcze jej młodszej siostry, Chicago! Na Instagramie jej mamy, Kim Kardashian, kilka dni temu pojawił się filmik, na którym można było zobaczyć dziewczynkę w (nie)codziennej sytuacji…

ZOBACZ: Pięcioletnia North West w czerwonej szmince. W sieci burza

Chicago West w szpilkach

Roczna dziewczynka dopiero co nauczyła się chodzić, a już zabiera się za… chodzenie na wysokich obcasach! No dobra, w końcu która dziewczynka nie chodziła w butach swojej mamy… Nie każda jednak nosiła do nich torebki warte kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Tak, Kim szybko podłapała zamiłowanie Chicago do mody i do kompletu wręczyła jej torebkę od Hermesa. A dokładniej – żółtą Mini Kelly Bag.

Szybko okazało się, że spacer w szpilkach nie był jednorazową sytuacją. Kilka dni później Chi znowu założyła szpilki mamy – wybór padł na drapieżny wężowy wzór. Tym razem nie mogła zdecydować się na jedną konkretną torebkę i przebierała między różnymi modelami Diora, Louis Vuitton oraz Chanel.

Trzeba przyznać, że jej modowe wybory w połączeniu z białą piżamką (basic!) i rozczochranymi włosami prezentowały się obłędzie!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony