Natalia Siódmiak zachwyca w kampanii AW 18/19 od Simple CP

Natalia Siódmiak zachwyca w kampanii AW 18/19 od Simple CP

Sieciówki i ekskluzywne polskie marki jak zwykle zaspakajają estetyczne potrzeby miłośników pięknych zdjęć. Dzisiaj przychodzimy ze zdjęciami z kolejnej rewelacyjnej kampanii, tym razem od Simple CP. W roli głównej Natalia Siódmiak i ubrania z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji.

ZOBACZ: Sukienki dla wszystkich kobiet, czyli „WOW” – Sugarfree na jesień 2018

Tej jesieni Simple CP wychodzi ze studia na osnute mrokiem ulice Warszawy i prezentuje najnowszą kolekcję na fotografiach wykonanych analogowym aparatem przez Aldonę Karczmarczyk.

Simple CP na jesień 2018

Na zdjęciach czuć atmosferę uśpionego miasta, które stanowi autentyczny element narracji sesji. W kontraście do nocnej, wyciszonej Warszawy, Natalia Siódmiak jest dynamiczna i pewna siebie, a wykorzystane w kampanii stylizacje podkreślają jej zmysłowość i kobiecość. Pozy modelki nie są wystudiowane, kolejne zdjęcia mają wciągnąć w nieoczywistą opowieść, której tłem jest Warszawa i grupa modeli, towarzysząca bohaterce na wybranych ujęciach.

W najnowszej kolekcji Simple CP promuje kolorowe płaszcze wykonane z najwyższej jakości tkanin, nie zabraknie również dobrze skrojonych wełnianych garniturów w intensywnych odcieniach fioletu i turkusu. Dodatkowo, oprócz koronki, pojawia się krata, uzupełniona skórzanymi akcesoriami.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Simple CP

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony