Na jogging w butach od… Christiana Louboutina?

Na jogging w butach od… Christiana Louboutina?

Buty sportowe już dawno temu przestały być tylko sportowymi butami. Dzisiaj buty do joggingu muszą być nie tylko bardzo wygodne, ale również… stylowe. Okazuje się, że styl wkroczył właśnie na kolejny poziom. A to wszystko za sprawą Christiana Louboutina!

ZOBACZ: Czerwona podeszwa Louboutina nareszcie znakiem towarowym

Louboutin kojarzy się przede wszystkim z niebotycznie wysokimi szpilkami z czerwoną podeszwą, o których marzy prawdopodobnie każda kobieta. Okazuje się, że z czerwoną podeszwą będzie można lansować się również na treningu. Widziałyście już najnowszą kolekcję Run Loubi Run?

Christian Louboutin sneakersy

Sneakersy od Louboutina są tak samo stylowe, jak szpilki. Jeżeli spodziewałyście się zwykłych adidasów to nie znajdziecie ich w tej kolekcji. Buty z czerwoną podeszwą zdobione są kryształkami i ćwiekami, a przy tym mają być niesamowicie wygodne i komfortowe podczas treningu. Chociaż patrząc na nie… Chyba nie miałybyśmy serca założyć ich na siłownię…

Buty nie są tanie. Ceny wahają się od 995 do 2 995 dolarów (ok. 3 800-11 470 złotych). Część sneakersów jest już dostępna w sprzedaży, część można zamawiać w przedsprzedaży.

Christian Louboutin nie zapomniał również o Panach. Run Loubi Run to także kolekcja męska. A w niej równie stylowe buty, które aż szkoda byłoby zakładać na trening…

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Christian Louboutin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony