Must have na lato: okulary przeciwsłoneczne. Przegląd nowości Belutti i Muscat

Must have na lato: okulary przeciwsłoneczne. Przegląd nowości Belutti i Muscat

Must have na lato: okulary przeciwsłoneczne. Przegląd nowości Belutti i Muscat

Nie musimy nikogo przekonywać, że okulary przeciwsłoneczne to prawdziwe must have na lato. Z resztą – nie tylko na lato, bo nosimy je przez cały rok, ale latem doceniamy je najbardziej. Przychodzimy do Was z małym przeglądem, w którym prezentujemy najnowsze modele od Belutti i Muscat.

ZOBACZ: Wąskie okulary ? hit czy kit?

Dlaczego tylko dwie marki? Bo po okulary z ich logo sięgamy najczęściej i wiemy, że możemy polecić je Wam z czystym sumieniem. Co tym razem wpadło nam w oko?

Belutti okulary przeciwsłoneczne

Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim czarne okulary z drugiego zdjęcia. Model przypomina nam nieco kultowe okulary od Celine, które uwielbia nosić Kim Kardashian. W tym roku z chęcią nosiłybyśmy okulary z różowymi lustrzanymi szkłami – tych w ofercie Belutti nie brakuje. No i oczywiście ponadczasowa klasyka czyli awiatorki i okulary w kształcie kociego oka.

Muscat okulary przeciwsłoneczne

Żeby nie było nudno, a różnorodnie – z nowości Muscat wybrałyśmy okulary w nieco innym stylu. Po pierwsze – grube oprawki. A żeby było ciekawiej – oprawy wyglądają jakby były wykonane z kamienia. Czerwone oprawki w stylu pin up będą ciekawym urozmaiceniem jednokolorowych stylizacji, a te w kolorze pudrowego różu dodadzą kobiecości.

Ostrzegamy – wybór może być trudny. Dokładnie modele i ceny znajdziecie w opisach po kliknięciu na dane zdjęcie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: materiały prasowe Belutti i muscat

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony