Moda na brzydkie buty – Ty też jej uległaś?

Moda na brzydkie buty – Ty też jej uległaś?

Noszą je wszystkie blogerki modowe.

Moda bywa dziwna, ale do tego już chyba wszyscy zdążyli się przyzwyczaić. Projektanci mody prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej oryginalnych ubrań i dodatków, a od kilku sezonów prym wiodą… brzydkie buty. Dlaczego chcemy je nosić?

ZOBACZ: Oryginalne klapki Balenciaga już niedługo w Vitkacu

Brzydkie buty

Mówiąc (a raczej pisząc) o brzydkich butach, w szczególności mamy na myśli te od Balenciagi. Chociaż w ostatnim czasie rewolucję na rynku robią również buty od Louis Vuitton. Co jest ich fenomenem? Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Ubrania i dodatki w stylu high fashion raczej nigdy nie są ładne. A im rzeczy wyglądają dziwniej i są trudno dostępne, tym zainteresowanie jest większe.

Kto nosi brzydkie buty? Z polskich fashionistek w swoich kolekcjach mają je Jessica Mercedes, Maffashion, Horkruk i Sara Boruc. Ale największą królową nieurodziwych modeli jest Pani Ekscelencja, która wielokrotnie powtarzała, że im buty brzydsze, tym lepiej. Za granicą noszą je m.in. Chiara Ferragni, Kenza Zouiten i Sincerely Jules.

Przejrzyjcie galerię – znajdziecie w niej mnóstwo zdjęć i inspiracji.

Brzydkie buty. Coś, co pokochały miłośniczki mody.
My favorite accessories for this season @danielwellington watch & @balenciaga sneakers from @vitkac #Iceland P.S. Mam dla Was -15% zniżki na dowolny zegarek ze strony DanielWellington.com na hasło: „JEMERCED” #Ashfield #Watch #DanielWellington #dwforeveryone
« 1 z 20 »

Balenciaga Triple S

Pisząc o brzydkich butach nie sposób nie wspomnieć o modeli Triple S od Balenciagi. I śmiało można stwierdzić, że to od tych butów wszystko się zaczęło. Triple S to model, który ma bardzo dużą podeszwę. Blogerki pokochały w szczególności dwa modele – ten beżowy i ten z kolorowymi wstawkami. Buty kosztują lekko ponad 3 tysiące złotych. Dużo? A pomimo to praktycznie przez cały czas są wyprzedane. W Polsce możecie ich szukać w warszawskim Vitkacu.

ZOBACZ: Klapki Kubota WRACAJĄ! Dlaczego chcemy je nosić?

Zdjęcia: Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony