Melissa celebruje 90. urodziny Mickey Mouse!

Melissa celebruje 90. urodziny Mickey Mouse!

Najbardziej znana myszka świata obchodzi w tym roku 90. urodziny. A co najlepsze – w tym czasie nie postarzała się ani trochę (sic!). Mowa oczywiście o dobrze znanej wszystkim Mickey Mouse, czyli Myszce Miki. Z tej okazji Disney połączył siły z marką Melissa i w ten sposób powstała niesamowita kolekcja, która z pewnością podbije serca miłośników oryginalnych modnych dodatków.

ZOBACZ: Moda na brzydkie buty – Ty też jej uległaś?

Melissa Mickey Mouse

Pierwsza, wyjątkowo udana współpraca marek Melissa i Disney, zaskoczyła zarówno dorosłych, jak i dzieci, swoją niezwykłą stylistyczną harmonią. W tym sezonie Melissa prezentuje uroczą serię nowych produktów, które nie tylko wzmacniają synergię między markami, ale akcentują także 90. rocznicę urodzin Myszki Mickey.

Melissa Ground + Mickey

W tym nowym wsuwanym obuwiu Melissa, Mickey i Minnie są niekwestionowanymi gwiazdami nadruku. Wyjątkowo zabawny model dostępny jest w czterech ekskluzywnych wersjach, stworzonych na potrzeby współpracy: czarnej, czerwonej, różowej oraz monochromatycznej, w odcieniach czarni i bieli. Idealny fason do wzbogacenia prostego stroju odrobiną radości, wprost ze świata Disneya.

Melissa celebruje 90. urodziny Mickey Mouse! Zobacz kolekcję!

Mini Melissa Cute Bag + Mickey

Najsłynniejsza mysz na świecie wkrada się w mini-saszetkę Melissy. W nowym sezonie odżywa jeden z najbardziej udanych projektów tej współpracy, tym razem w bezkompromisowej wersji, wzbogaconej o ręce Mickey na froncie. Przechadzanie się z tym modelem będzie jeszcze bardziej urocze niż wcześniej!

Melissa celebruje 90. urodziny Mickey Mouse! Zobacz kolekcję!

Melissa Head Keyring + Disney

Brelok Disneya o zapachu Melissy? Zgadza się! Mickey wzbogaca kolekcję swoim wizerunkiem, pojawiając się także na ekskluzywnym akcesorium – nie tylko w druku, ale także w niepowtarzalnej formie breloczka. To must have tego roku!

Melissa celebruje 90. urodziny Mickey Mouse! Zobacz kolekcję!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Melissa

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony