McDonald’s wyśmiewa nowe buty od Balenciagi

McDonald’s wyśmiewa nowe buty od Balenciagi

McDonald’s wyśmiewa nowe buty od Balenciagi

Fastfood zaprezentował własną wersję.

Moda, a w szczególności ta high fashion, rządzi się własnymi prawami. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to oryginalniejszych kolekcji, które skupią na sobie uwagę nie tylko blogerek modowych. Balenciaga już od dłuższego czasu słynie z “brzydkich” butów, nie tylko sportowych Triple S. Jakiś czas temu w sprzedaży pojawiły się czerwone mule, które stały się obiektem drwin… McDonald’s!

ZOBACZ: Koszula od Balenciagi wyśmiana. Dlaczego?

Balenciaga czerwone mule

Skórzane klapki od Balenciagi z pewnością znajdują się na liście modowych życzeń niejednej fashionistki. Na pewno nie pogardziłyby nimi Jessica Mercedes czy Chiara Ferragni. Dlaczego więc aktualnie królują na memach?

McDonald's wyśmiewa klapki od Balenciagi. Oto tańsza wersja!

McDoland’s wyśmiewa mule Balenciaga

Niektórym buty od Balenciagi skojarzyły się z… opakowaniem na frytki McDonald’s! Na oficjalnym profilu szwedzkiego “maka” pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowano ich własną interpretację butów. Co więcej – napisali, że gdy dobiją do określonej liczby polubień, wprowadzą buty do sprzedaży. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać ich za słowo! W końcu Fashion Week zbliża się wielkimi krokami!

Mule od Balenciagi kosztują 545 dolarów, czyli ponad 2 000 złotych. “Mule” od McDoland’s można mieć… za darmo!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Balenciaga / Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony