Mary Katrantzou stworzyła kolekcję dla Victoria’s Secret!

Mary Katrantzou stworzyła kolekcję dla Victoria’s Secret!

Mary Katrantzou stworzyła kolekcję dla Victoria’s Secret!

Mamy pierwszy szkic!

Do najseksowniejszego show w całym roku pozostało już niewiele czasu. Mowa oczywiście o The Victoria’s Secret Fashion Show 2018. Wiadomo, że tegoroczny pokaz odbędzie się w Nowym Jorku, a także…

ZOBACZ: Wiemy, gdzie odbędzie się The Victoria’s Secret Fashion Show 2018!

W ubiegłym roku mogłyśmy podziwiać (a później i kupić) kolekcję, którą specjalnie dla marki Victoria’s Secret zaprojektował Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny domu mody Balmain. W tym roku przywilej wspłółpracy z bieliźnianą marką przypadł…

Mary Katrantzou stworzyła kolekcję dla Victoria’s Secret (FOTO)

Mary Katrantzou x Victoria’s Secret

Tegoroczną kolekcję specjalną zaprojektowała grecka projektantka mieszkająca w Londynie, Mary Katrantzou. Victoria’s Secret pochwaliła się pierwszym szkicem zapowiadającym kolekcję, a my jesteśmy bardziej niż pewne, że będzie piękna i zjawiskowa. Na szkicu widzimy nie tylko pokaźne skrzydła, w których po wybiegu chodzą Aniołki VS, ale również bardzo kobiecy komplet z tkaniny zdobionej przepięknymi kwiatami.

Mary Katrantzou zaprojektowała zjawiskową kolekcję, która łączy delikatność z innowacyjną estetyką oraz seksownym, niemal eksplodującym glamourem, charakterystycznym dla kultowej marki bielizny. „Wszystko, co tworzy Victoria’s Secret jest związane z poczuciem pewności i siły kobiety, a jednocześnie zabawą tym, co nosi. Nasza wspólna kolekcja jest odważna, zabawna i pełna luzu”, podkreśla Katrantzou.

Mary Katrantzou x Victoria’s Secret – gdzie kupić?

Kapsułowa kolekcja Victoria’s Secret x Mary Katrantzou będzie dostępna w wybranych butikach Victoria’s Secret i na stronie VictoriasSecret.com., a co ważne obejmie również sylwetki z pokazu. Do sprzedaży trafi w sezonie świątecznym. W Polsce kolekcję będzie można kupić w salonie Victoria’s Secret w Arkadii w Warszawie.

Kto nie może doczekać się pokazu?

Mary Katrantzou stworzyła kolekcję dla Victoria’s Secret (FOTO)

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Mary Katrantzou x Victoria’s Secret

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony