Maria Sadowska i Julia Pietrucha w jesiennej kampanii TATUUM

Maria Sadowska i Julia Pietrucha w jesiennej kampanii TATUUM

Maria Sadowska i Julia Pietrucha w jesiennej kampanii TATUUM

Jesień zbliża się nieubłaganie, a my zaczynamy rozglądać się za ciepłymi swetrami i eleganckimi płaszczami. Wbrew pozorom jesień jest jedną z naszych ulubionych pór roku, oczywiście pod warunkiem, że nie jest szara i deszczowa. Dzisiaj mamy zdjęcia z najnowszej kampanii z Marią Sadowską i Julią Pietruchą w roli głównej. Panie zaprezentowały jesienne propozycje od marki TATUUM.

ZOBACZ: New roles, New Essential, czyli jesień 2018 w lookbooku Mango

TATUUM kolekcja

Tweedy, przędze, nowoczesne, naturalne materiały miłe w użytkowaniu i praktyczne w noszeniu dominują jako podstawa jesiennej kolekcji. Gładkie czy może zadrukowane w geometryczne i graficzne kolorowe pasy? Wybór należy do Ciebie.

Poza tym dominują takie kolory, jak głęboka butelkowa zieleń i szlachetne bordo. Najbardziej interesująco wyglądają w monokolorowych zestawieniach, zdobiąc m.in. garnitury, które my nosimy z golfami w tej samej tonacji kolorystycznej. To nowość w ofercie TATUUM i bardzo mocny element kolekcji. Skuś się na taką zabawę kolorem – gwarantujemy, efekt Cię zaskoczy.  Jest jeszcze kobalt – ten nakreśla sylwetki płaszczy, z hitem sezonu na czele – dyplomatką. Projektanci urozmaicili go beżami i szarościami.

Nowością jest też modny oversize. Nie ma tu przesadnie przeskalowanych form, jest za to zabawa sylwetką i złagodzenie jej linii. Ten zabieg zaobserwujesz w otulających swetrach (również tych długich, noszonych jako sukienki) z mocnymi akcentami limonki i wspomnianego kobaltu, szalach i czapkach, a także sukienkach, które są jednym z fundamentów kolekcji TATUUM. Sportowe? Minimalistyczne? Koktajlowe? Proszę bardzo! Co więcej, zawsze podkreślają elegancję i kobiecość, ale w sposób zupełnie niewymuszony – bo naturalny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe TATUUM

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony