Majówka, wakacje… Oto torba, która pomieści WSZYSTKO!

Majówka, wakacje… Oto torba, która pomieści WSZYSTKO!

Zbliżająca się majówka, a później sezon urlopowy, zachęciły nas do poszukiwań idealnej torby. I tym razem nie mówimy o eleganckiej torebce, a pojemnej torbie, która pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. A zatem… Czy widziałyście już najnowszą kolekcję me&BAGS?

ZOBACZ: Pinko ubiera “Love Bag”. Oto supermodne covery!

Kolekcja Traveller Bag inspirowana jest miłością do podróży i najpiękniejszymi miejscami na świecie. Romantyczny Paryż, tropikalne Bali, tętniąca życiem Barcelona, czy minimalistyczne Oslo… to tylko kilka z propozycji, które znajdziemy w nowej linii me&BAGS. Kultowy model me15, który nie raz udowodnił, że jest niezawodny w każdej sytuacji ? podczas podróży bliższych i dalszych – pojawia się w dziewięciu nowych odsłonach.

Torba shopper

Każda z nas wie jaka powinna być idealna, wakacyjna torba – pojemna, wygodna, a do tego modna! Poznaj propozycje krakowskiej marki me&BAGS, znanej z ręcznie szytych w Polsce toreb, które idealnie sprawdzają się nie tylko w codziennych, miejskich podróżach, ale również na wakacjach. Torby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są lekkie i pojemne. Dzięki funkcjonalności, przestronnemu wnętrzu i kieszeniom świetnie pomieszczą i pozwolą przechować wszelkie niezbędne w podróży rzeczy.

Zdjęcie wykonane w malowniczej scenerii na Malcie pomagają nam przenieść się do wymarzonych wakacyjnych destynacji . Głównym bohaterem sesji są oczywiście worki me&BAGS. Dzięki różnorodnym wzorom i oryginalnym połączeniom kolorystycznym każda z nas znajdzie swój Traveller Bag me15!

Projekty marki dostępne są na stronie internetowej www.mebags.pl.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe me&Bags

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony