Lana Nguyen stworzyła kolekcję dla Renee! Oto piękna kampania

Lana Nguyen stworzyła kolekcję dla Renee! Oto piękna kampania

Lana Nguyen stworzyła kolekcję dla Renee! Oto piękna kampania

O współpracy Lany Nguyen i marki Renee mówiono już od jakiegoś czasu. Kolekcja stworzona przez projektantkę miała premierę kilka dni temu, a dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z przepięknej kampanii reklamowej.

ZOBACZ: Tycjana Aquasanta i Natalia Kusiak w najnowszej kampanii born2be

Stało się! Długo wyczekiwana kolekcja Renee Design AUTHENTIC już jest! Powstawała przez 3 miesiące w dziale projektowym pod okiem Lany Nguyen i wykonana została w polskiej szwalni. Kolory natury tj. beże, zielenie, szarości, pastele i biel w tej odsłonie zachwycają. Kroje są kobiece, lekkie i zwiewne. Falbanki, micro printy w kwiaty oraz koronki zdobią sensualne i romantyczne sukienki. Ultrakobiece są również komplety, składające się z krótkich spódnic i topów z odkrytymi ramionami. Magia kompletu tkwi w kobiecym fasonie oraz ponadczasowym princie w kwiaty. W kolekcji znajdziemy również proste i eleganckie garnitury, przewiązane szerokim paskiem. Projekty podkreślają talię, dzięki której sylwetka jest smukła i bardzo kobieca.

Kampania utrzymana jest w stylu Common Gound. Dotyka pokolenia nieznającego pełnej wolności ? osób, które dorastały w dobie ?świadomych rodziców? i zagrożeń, które nie pozwalały im na samotne podwórkowe eskapady, wspinaczki na drzewach, a telefony ograniczały poczucie samodzielności.

W naszej najnowszej kampanii odkrywamy potrzeby ?pokolenia online? przybliżając autentyzm świata poprzez naturalne kolory, przewiewne tkaniny i autorskie wzory. Dziś świat w ?złotej klatce? jest obecną normą społeczną. Przestrzeń i otaczająca nas codzienność nie zamyka się tylko na to, co widzimy. Kolekcja jest synonimem wolności. Sprawia, że przenosimy się w świat fantazji, który nosimy w sobie. Znajdujemy się tam, gdzie chcielibyśmy się znaleźć tu i teraz. To nie jest zwykła podróż? to droga w głąb siebie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Renee

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony