La Reveche poszerza ofertę o kostiumy kąpielowe dla dzieci

La Reveche poszerza ofertę o kostiumy kąpielowe dla dzieci

La Reveche poszerza ofertę o kostiumy kąpielowe dla dzieci

Dobry krok?

Kostiumy kąpielowe La Reveche to aktualnie jedne z najbardziej pożądanych kostiumów kąpielowych na świecie. Kobiety pokochały te modowe dzieła sztuki, a nas wcale to nie dziwi – również jesteśmy ich wielkimi fankami. Stroje są szyte w Sardynii we Włoszech, a ich proces powstawania to od A do Z ręczna robota.

ZOBACZ: Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

La Reveche nie spoczywa na laurach i co chwilę wprowadza kolejne modele kostiumów. Oprócz propozycji dla dorosłych w ofercie od niedawna znajdziemy również kostiumy dla dzieci. Jesteśmy przekonane, że spełniło się właśnie marzenie niejednej mamy.

La Reveche stroje dla dzieci

Kostiumy dla dzieci przypominają małe dzieła sztuki. Utrzymane w neutralnej kolorystyce bieli i pudrowego różu idealnie pasują do regularnej kolekcji La Reveche. Nie brakuje charakterystycznych kwiatowych ozdób. Najbardziej zachwycił nas jednoczęściowy model z wyciętymi plecami, chociaż równie urocze jest bikini z kwiatowym dołem.

Ile kosztują kostiumy dla dziewczynek od La Reveche? Jak można się domyślać – nie należą do najtańszych. Za stroje trzeba zapłacić 150 lub 160 euro, czyli około 650 złotych. Jesteśmy przekonane, że chętnych nie zabraknie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe La Reveche

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony