Kopciuszku! Po szpilki idealne do… Dolce&Gabbana?

Kopciuszku! Po szpilki idealne do… Dolce&Gabbana?

Chyba każda kobieta wie, jak wyglądały pantofelki Kopciuszka. Wiedzą o tym również projektanci, którzy często czerpią z nich inspiracje. Szpilki, których nie powstydziłby się Kopciuszek znajdziemy nie tylko w ofercie Jimmy’ego Choo, ale również u Dolce&Gabbana!

ZOBACZ: Kim Kardashian lansuje nowe szpilki Yeezy. Od samego patrzenia bolą nas nogi

Cinderella embellished transparent pumps to szpilki, na punkcie których głowę straciłyby nie tylko disney’owskie księżniczki, ale również niejedna Panna Młoda. Wykonane z najwyższej jakości PCV wyglądają niczym wykonane ze szkła. Ciekawa linia, zdobne tłoczenia i połyskujące ozdoby nadają butom niepowtarzalnego charakteru.

Przezroczyste szpilki od Dolce&Gabbana

Szpilki Dolce&Gabbana skojarzyły nam się nieco z transparentnymi szpilkami, które od wielu sezonów lansuje Yeezy i sama Kim Kardashian. Różnica jest taka, że marka Kanye Westa stawia na całkowitą prostotę, natomiast Dolce&Gabbana idzie w kierunku barokowego przepychu.

Kopciuszkowe szpilki D&G znajdziecie na Mytheresa, kosztują 990 euro, czyli około 4200 złotych. Jedno jest pewne – pomimo tego, że buty są transparentne, na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: materiały prasowe Mytheresa

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony