Kostiumy kąpielowe na lato 2018. Pod lupą: Triangl

Kostiumy kąpielowe na lato 2018. Pod lupą: Triangl

Kostiumy tej marki to kolejny punkt na liście naszego letniego must have.

Triangl bikini

Myślisz, że na zakup stroju kąpielowego na ten sezon masz jeszcze dużo czasu? Nic z tych rzeczy! Znane marki już od jakiegoś czasu prezentują letnie kolekcje, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W czerwcu lub co gorzej – w lipcu – może być już problem z kupnem wymarzonego bikini. Wczoraj pokazywałyśmy Wam najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium od La Reveche, dzisiaj będzie kolejna dawka pięknych zdjęć, tym razem od marki Triangl.

ZOBACZ: Oto najbardziej pożądany jednoczęściowy kostium kąpielowy

strój kąpielowy Triangl

Kostiumy kąpielowe od Triangl, podobnie jak te od La Reveche, są bardzo pożądane przez wszystkie miłośniczki odsłaniania ciała na plaży. Co sezon robią furorę na Instagramie, noszą je nie tylko zagraniczne, ale i nasze polskie gwiazdy. Marka zasłynęła ze swoich kultowych już kostiumów kąpielowych z kolorowego neoprenu obszytych czarnymi (lub niekoniecznie czarnymi) lamówkami. Takie modele znajdziecie również w nowej kolekcji, ale nietrudno zauważyć, że marka w tym sezonie obrała inny kierunek.

Jest mnóstwo wyrazistych kolorów, ale nie brakuje również pasteli. A te w wydaniu ombre (lub poprawniej – gradient) w szczególności przypadły nam do gustu. Oprócz neonów naszą uwagę przyciągnęły również modele w odcieniach nude. Są świetnym kontrastem dla opalonej skóry!

Triangl Swimwear cena

Kostiumy kąpielowe Triangl nie należą do bardzo drogich. Za komplet (góra + dół) musimy zapłacić około 100 dolarów. Przy obecnym kursie to około 345 złotych.

ZOBACZ: W Mango już lato! Zobaczcie tegoroczną plażową kolekcję

ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE TRIANGL

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony